24 Mart 2020 Salı

Evde 3000 Adım - Squatgirl İle Egzersiz


Evde günler nasıl geçiyor? Doğrusunu söylemem gerekirse bizim evde çabuk geçiyor. Salgın derdi olmasa, ben zaten evde zaman geçirmekten hiç sıkılmam. Evde oturup hareketsiz kalmaktan şikayetçi olanlara yine güzel bir video önerim var bugün. Squat Girl' den 3000 adımlık keyifli bir video. Dilerseniz videoyu iki üç  kez uygulayıp daha fazla da adım atabilirsiniz. Önemli olan evde de olsak, her gün belirli bir süre aktif kalabilmek. 


Herkes için kapalı ortamda kalmak çok keyifli olmasa da, zamanı olumlu değerlendirerek hem sağlıklı kalmaya hem de sağlığınız veya kişisel gelişiminiz için bir şeyler yapmaya çalışabilirsiniz. Uzun zamandır okumaya zamanınız olmayan kitapları okuyun, egzersiz yapın, bahar temizliği yapın, çocuklarınızla zaman geçirin... Yapılabilecek o kadar çok şey var ki... Üstelik hayatını tehlikeye atıp her gün işe gitmek zorunda olan insanlar varken, evdeyim sıkılıyorum demek de çok yerinde olmaz diye düşünüyorum. 
Sağlıklı beslenin, bol C vitamini tüketin, bol sıvı için, sık sık ellerinizi yıkayın ve en önemlisi #evdekalın .

Bunlar da ilginizi çekebilir:


7 yorum:

 1. Ben de senin gibiyim. Zaten şanslıyız bu konuda evler bahçeli, balkonlu. Hava almak mümkün. Ben de evde takılıyorum spora.

  YanıtlaSil
 2. Böyle bir tavsiyeye ihtiyacım vardı. Teşekkürler, video güzel :)

  YanıtlaSil
 3. Fantastic video to train at home!
  HAPPY WEEK
  xoxo
  http://stylishpatterns.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. Evin içinde üç bin adım atıyorumdur zaten, ama videodaki adımlar, hareketler çok daha etkili. Vücudun her yeri çalışıyor. Ağız bile çalışıyor :))

  YanıtlaSil
 5. süper video bugün yapacağım çok teşekkürler....

  YanıtlaSil
 6. Günlerdir evdeyim. Çıkmıyoruz. Herkesin dediği kadar ekstra yemiyorum ben. O yüzden kilo almayacağım ama hareketsizlik yüzünden alacağım. Evlere kapanmadan önce yürüyüş yapıyordum. Evde spor yapmak çok zor geliyor ama deneyeceğim:) Teşekkürler Derya.

  YanıtlaSil
 7. Günlerdir evdeyiz ve ne yazık ki can sıkıntısından mutfağa dadandık bu ara :(

  YanıtlaSil

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

Whatsapp Düğmesi Yalnızca Mobil Cihazda Çalışır

Aramak İstediğinizi Yazın ve Enter Tuşuna Basın