Challenge - Düz Karın 3

 karın düzleştirme

Düz karın egzersizleri ve yağ yakıcı egzersizlerin kombinasyonu ile hazırlanmış hazır programa devam ediyoruz. Geldik karın düzleştirme challenge'imizin 3. gününe. 5 günü tamamlayınca 2 gün ara verip sonraki hafta baştan başlayacaksınız. Bir ay devam edip bir hafta sadece yürüyüş ve esneme hareketleri yapıp sonra programa baştan başlayabilirsiniz istediğiniz sonucu alana kadar.
Yine kısa bir hiit kardio le başlıyoruz.  Daha önce de belirttiğim gibi dilediğiniz farklı hiit hareketlerinden de yapabilirsiniz. Veya sadece yerinizde yürüyüş, koşu, kol indirip kaldırma gibi hareketlerle de ısınabilirsiniz.Mide vakumu ile devam ediyoruz

Düz bir karın için yine çok sevdiğim ve yıllar geçse de hala başarılı bulduğum bir video. Xhiit daily videoları hala you tube da olsa da, çalıştırıcılar ayrıldı ve eski tadı vermiyor. Ama bu eski videolar her zaman işinize yarar.

Yine yoga tarzında bir video ile karın kaslarımızı hem çalıştrıp hem rahatlatalım

Callanetics bel hareketi ile devam edelim. Bu hareketi sabah akşam olmak üzere günde iki kez yaparsanız belinizin ne kadar kısa sürede inceleceğine sizler de şaşıracaksınız

Bugünün kardio çalışması yine eğlenceli bir dans videosu olsun dedim. Tabii bunun yerine farklı bir yürüyüş videosu veya dışarda yürüyüş yapabilirsiniz. Benim eklediklerim sadec öneri olup, aynı işi görecek videolarla da değiştirilebilir. Ancak programa uygun olarak doğru videoları bulmanız önemli.

Önceki iki günün videolarına buradan ve buradan ulaşabilirsiniz. Sorularınızı lütfen yazının altına yorum olarak bırakın.


17 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Derya süpersin gerçekten ya 2 gündür yapıyorum akşam canım çıktı :) tatile 2 haftam kaldı vazgecmeden devam edeceğim kısmetse :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sevindim denemene. 2 haftada bile iyi sonuçlar alirsin :) Iyi taatiller canim.

   Sil
 2. bel hareketleri ilgimi çekti onları yapacağım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Inan mucizevi harwket. Sabah aksam her gün yaomayi dene kisa sürede fayda edecektir.

   Sil
 3. Bel hareketleri her gün yapıyorum oldukça faydalı. Bütün ağrılarım son buldu.

  YanıtlaSil
 4. Her kadının rüyası...ah şu göbekler olmasa...

  YanıtlaSil
 5. yapıcam yapıcam yapıcam inşallah :)
  ay o mide vakumu nedir öyle, yapan ablanın göbeği içeri kaçtı :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 😂😂😂sorma o hatun herkesi korkuttu.

   Sil
 6. Mide vakum hareketi çok ilgimi çekti Derya. Yatarken bile yapsak uyumadan kârdır. Ben bacak hareketlerimi de yatmadan önce yapıyorum.Emeğine sağlık canım :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads