Harika Karın Kasları İçin 7 Beslenme Sırrı

karin-kaslari

 

Harika karın kasları için 7 beslenme sırrı

 Pek çok insan karın kaslarının mutfakta yapıldığını söylüyor ve bunda oldukça fazla gerçeklik payı var. Haftada binlerce abs tekrarı yapabilirsiniz - diyetiniz doğru değilse, yine de harika bir six pack sahibi olamazsınız. 

2015 yılında karın yağlarını yakmanın doğru yöntemini ve sayısız mekik yapmanın saçmalığını detaylarıyla anlatan bir yazı yazmıştım. Bu yazımı henüz okumadıysanız bir göz atmanızı öneririm.

Karın Çalışmaları Yapacakların Dikkatine!!! Mekik Her Zaman Doğru Egzersiz Olmayabilir


    Kalori alımınızın yaklaşık %15 ila %20 altında yiyin. %25-30 aralığında daha agresif bir kalori açığı kullanıyorsanız, o zaman kalorilerinizi çok uzun süre çok düşük tutmayın - kalorilerinizi temel kalori sınırına veya %10-15 üstüne, 1 ila 2'ye yükseltin. .
    Günlük kalori alımınızı 2 ila 3 büyük öğün yemek yerine 5 ila 6 daha küçük öğün üzerine yayın. Porsiyon boyutlarına çok dikkat edin. Herhangi bir şeyden çok fazla yerseniz - sağlıklı yiyecekler bile - o zaman karın kaslarınıza veda edebilirsiniz.
    Her öğünde eksiksiz, yüksek kaliteli, az yağlı protein (yumurta akı, yağsız et, balık, protein tozu vb.) yiyin.
    Sebzeler, yulaf ezmesi, tatlı patates, patates, fasulye, esmer pirinç ve kepekli tahıllar gibi doğal, karmaşık karbonhidratları seçin. Kalorilerinizin yaklaşık %50'sini doğal karbonhidratlardan alarak başlayın ve yağ kaybetmezseniz (özellikle akşamları) kalori alımınızı kademeli olarak azaltın.
    Beyaz un ve şeker içeren rafine, basit karbonhidratlardan kaçının.
    Toplam yağ alımınızı ve doymuş yağ alımınızı düşük tutun. Kalorilerinizin %20'sini yağdan almayı hedefleyin (ve %30'dan fazla değil). Keten tohumu yağı, balık yağı, kabuklu yemişler, tohumlar vb. gibi birkaç sağlıklı yağ, hiç yağ olmamasından iyidir. Esansiyel yağ asitleri, yağ yakma sürecini bile destekler.

    Bol su için - fiziksel olarak aktifseniz günde 3 litre iyi bir miktardır


Günde 1000'den fazla abs tekrarı inanılmaz bir dayanıklılık performansıdır, ancak fark edilir bir baklava karın elde etmenin yolu bu değildir! Günde 1000 tekrar yapsaydınız, mükemmel bir karın gelişimi ve dayanıklılığına sahip olurdunuz, ancak karın kaslarınız yağla kaplıysa, günde 10.000 tekrar yapsanız bile onları göremezsiniz.
Karın kaslarınızı özel karın kası egzersizleri ile şekillendirir ve güçlendirirsiniz... Ama görünür karın kaslarının sırrı, vücut yağ oranınızı azaltmaktır!


Diyet ve metabolizmayı uyarıcı, kalori yakan egzersizler ile kalori açığı yardımıyla vücut yağınızı azaltarak harika bir abs elde edebilirsiniz.

 Bu konular da ilginizi çekebilir:

Karın Yağlarından Bu 2 Yöntemle Kurtulalım

Düz Bir Karın İçin Tüketilmesi Gereken 6 Gıda

Alt Karın Yağlarından Kurtulmanın Yolları 

Ayakta Karın Hareketleri 

Sandalyede Oturarak Yapılabilecek Karın Hareketleri 

3 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

  1. Hatırlatma için teşekkürler. Özellikle su konusunda. O kadar az içiyorum ki. Çoğaltmam şart.

    YanıtlaSil
  2. Harika karın kasına sahip olmanın yolu sporla birlikte dikkatli beslenmeden geçiyor. Karın kası çalışması yapanlar için guzel tüyolar, çok teşekkürler.

    YanıtlaSil
  3. Su içmek aklımıza gelse bence her şey çok daha güzel olacak ama olmuyor işte. :(

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads