Kardiyo Zamanı !!! Denise Austin' den Fit & Fab Challenge

evde egzersiz

Kardiyo zamanı !!! Hareket, hareket, hareket. Dışarıda değilse evde. Amaç olabildiğince aktif kalıp, evde egzersiz yaparak, kış tembelliğine yakalanmamak ve kışı fazla kilo almadan atlatmak. Nedense havalar soğuyunca insanın hareket edesi gelmiyor, soğuk bir ülkede yaşadığım için bunu çok iyi bilirim. Ama soğuk havaya inat ne kadar aktif kalırsak, o kadar çok kan dolaşımımızı hızlandırmış oluruz. Bu da daha enerjik hissetmemizi sağlar, salgılanacak hormonlar sayesinde de daha mutlu hissederiz. 
Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde yılların usta antrenörü Denise Austin' in Fit & Fabulous programını paylaşmıştım ve yine bir kardiyo videosu eklemiştim.


Bugün yine bir kardiyo çalışması seçtim. Dediğim gibi kışın dışarıda hareketimiz biraz sekteye uğruyor, o yüzden evde bol bol kardiyo, aerobik egzersizler yapabiliriz. Uygulaması son derece kolay bir video. Kısa sürede tempoya ayak uyduruyorsunuz. Eskileri biraz da bu yüzden seviyorum. Gereksiz hareketler yerine, kafa karıştırmayan programlar hazırlıyorlar. 
Bu arada dans videoları için çok istek geliyor iletişim formundan . En kısa zamanda yeni dans videoları da eklerim söz :) Bu arada da sizler geçenlerde eklediğim göbek dansı videosunu tekrar edersiniz belki, o da çok beğenilmişti :)
Eveet sıra harekete geldi. Hemen en rahat kıyafetlerinizi giyip, ekran başına geçin. Keyifli aktif bir gün dilerim :)



5 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. kış gelince kardiyo zamanı gelmiş oluyor Daha az zamanda daha çabuk incelmek hepimizin en çok istediği şey :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kışın evlere kapanıyoruz çoğunlukla ve hareketimiz kısıtlanıyor. Ev işleri için belki yoruluyoruz ama bu egzersiz yerine de geçmiyor. O yüzden mutlaka az çok günlük hareketimize ilave bir egzersiz yapmamız şart. Bu sadece kilo için değil, sağlığımız için de çok önemli.

   Sil
 2. Oldukça etkili görünüyor denemek gerek.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads