Fit Fab 360 With Denise Austin-Cardio - Evde Egzersiz Önerileri

aerobik-yağ yakmak-evde spor- deryanınsporgunlugu

Herkese günaydın. Geçtiğimiz günlerde yazdığım uzuun uzun sağlık yazılarından sonra biraz da keyifli evde spor yapmamıza yardımcı olacak evde egzersiz videolarına devam ediyorum. Bu yıl Deryanın Spor Günlüğü okurlarına söz verdim daha fazla ve çeşitli egzersiz videoları ekleyeceğime ve umarım bu sözümü tutabilirim. Bildiğiniz gibi kendim için evde devam ettiğim kurslar da var bir yandan da önereceklerimi uygulayıp seçiyorum. Biraz zaman alabiliyor. Şu an yoga kursuna devam ettiğim için, yanısıra farklı egzersiz videoları da deneyebiliyorum. 
Bugün eski bir ustadan evde yağ yakıcı bir egzersiz videosu seçtim. Denise Austin eskiden beri aerobik ve farklı egzersiz videoları ile you tube kanalında. Birçok kadın onun programları ile kilo verdi, forma girdi. Fit & Faboulous 360 diye bir sayfa açmış kendine ve oraya ücretli kayıt olanlara her gün farklı bir video gönderiyor, yanı sıra yemek tarifleri ve beslenme önerilerinde de bulunuyor. Belirli bir süre ücretsiz deneyebiliyorsunuz. Ücretsiz denemek isterseniz https://www.deniseaustin.com/fit-and-fab-challenge/ sayfasına bir göz atabilirsiniz. 
Gelelim bugünkü videomuza. Klasik Denise Austin aerobik videolarına benzer bir egzersiz videosu. Hareketler zor değil, hemen herkes uygulayabilir. Aerobik videoları açık havada yürüyüşten daha fazla kalori ve yağ yaktırabiliyor, çünkü hem tempolu hem de daha  kas hareketi var; kollar da kullanılabiliyor. Hızlıca sonuç almak isterseniz, bu tarz programları tavsiye ederim. 


Evde veya başka bir yerde bir egzersiz programına başlamadan önce sağlık kontrolünden geçmeyi ihmal etmeyin. Herkese sağlıklı ve fit günler dilerim :)

Bu videoyu beğendiyseniz aşağıdaki diğer yağ yakıcı egzersizlere de göz atabilirsiniz:


4 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

Daha yeni Daha eski

Ads

Ads