10 Dakikalık Kalça Dikleştirici EgzersizlerHerkese merhaba. Evde egzersiz önerilerine devam... Bugün sizlere Blogilates Cassey Ho'dan kalça dikleştirici egzersizler tavsiye etmek istiyorum. Sanılanın aksine kalça dikleştirmek imkansız veya zor bir iş değil. Ancak sabır, devamlılık isteyen bir konu. 
Kilo verdiğiniz zaman yağlar tüm vücuttan gittiği için, daha belirgin olmasını istediğiniz bölgelerle ilgili farklı egzersizler yapmanız gerekiyor. Kalça egzersizleri de bunlar arasında. Böylece, incelirken dümdüz bir kalça yerine, daha şekilli ve kalkık bir kalçaya sahip olabilirsiniz.
Blogilates'in bu videoda yaptığı egzersizler orta zorlukta. İlk denemede hepsini başaramasanız da vazgeçmeyin. Genelde birkaç tekrar sonrası insan egzersizlere alışıyor. Cassey Ho, genel olarak pek ağırlık veya başka aletler kullanmadığı için evde uygulamak da pratik oluyor.
Videodaki egzersizler özellikle alt popo bölgesi odaklı. Yani sarkma konusunda en sorunlu bölgelerden. Egzersizler sonrası bol bol kalça esnetme hareketleri de yapmanızı öneririm.

Evde spor önerileri: Kalça dikleştirici egzersizlerBu konular da ilginizi çekebilir:

30 Dakikada 500 Kalori Harcatan Egzersizler

Kol, Oblique, Kalça, Bacak İçin Barre Workout

Ağırlık Kullanmadan Uygulanabilen 50 Kol Egzersizi

5 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Sevdiğim hatun. Ama epeydir terketmiş durumdayım. Başka başka sporculara takılıyorum bu ara

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de videosuz bi şeyler yapıyorum kendimce 😃

   Sil
 2. Pilatese başlamıştım ama 2 ay kadar sonra covid olunca bıraktım. Bunu deneyeceğim muhakkak

  YanıtlaSil
 3. Evde tek başıma egzersiz yapmak konusunda biraz sıkıntlıyım.Grupla spor aktivitesini seviyorum ama belki ilerleyen süreçte bunu da yapabilirim :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads