30 Dakikada 500 Kalori Harcatan Egzersizler

30 Dakikada 500 Kalori Nasıl Harcanır? 30 dakikada 500 kalori harcamak istemez misiniz? Kim istemez değil mi:) Ancak şu önemli detayı belirtmem gerekiyor, her bireyin kalori harcama oranı farklıdır. Bu yüzden yaklaşık 500 diyelim. Ancak egzersizleri denedim oldukça basit ama etkili egzersizler nabız hızlandırıp yağ yakmak için. 

Videoda iki seçenek var. Kendini daha fit hissedenler hoplamalı zıplamalı kısmı, yok hoplayacak kadar fit değilim diyenler diğer kısmı uygulayabilir. Ben yavaş olan seçeneği videodaki hatundan biraz daha tempolu uyguladım hoplama yapmamama rağmen, nabzımı oldukça hızlandırdı ve yağ yakma aralığına geçtim. 

Yarım saat sizi yağ yakma aralığına geçirmiyorsa, video öncesinde biraz yürüme egzersizi yaparak ısınabilirsiniz. Squat Yaparak Basen Eritmek Mümkün Mü?

3 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

  1. aa güzel bir öneriymiş. deneyim ben de. teşekkürler :))

    YanıtlaSil
  2. Bu ara ben de kardiyo egzersizleri yapıyorum. Akıllı saat yok ne kadar kalori harcıyorum bilemiyorum ya dizim sos vermediği sürece devam

    YanıtlaSil
  3. Teşekkürler. Kalp kapakçığımda birazcık problem olduğu için hoplamalı zıplamalıları yapamıyorum ama diğer seçenekleri çalışıyorum bu tip videolar üzerinden.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads