5 Ekim 2016 Çarşamba

Wall Push Up - Duvar Şınavı


uykuda şınav
Henüz bu çeşidini bulamadım o yüzden aşağıdaki örneklerle idare edin :)Geçtiğimiz günlerde çeşitli şınav çeşitlerinden bahsetmiştim. Ancak bazı okurlarıma kondisyon azlığı veya sağlık sorunları nedeniyle zor geldi. Sporda en acemi olanların bile yapabileceği bir çeşidi var ki, bugün ona yer vermek istedim. Duvar şınavı. Uygulaması son derece basit olan bu şınav çeşidi kol, göğüs, sırt, omuzlar ve karın kaslarınızı çalıştımada faydalı olacaktır.
Biraz daha zor aşamasını yapmak isteyenler için yine çok kolay yapılabilecek bir çeşidini ekliyorum.22 yorum:

 1. bayılıyorum paylaştığın bu videolara :)

  YanıtlaSil
 2. canım bu güzel paylaşım için teşekkürler ... seviyom seni...

  YanıtlaSil
 3. Direk göbeği yok edecek birşey yok mu? 😀😀 hemen bir günde alsın götürsün mesela. Ne güzel olurdu.

  YanıtlaSil
 4. Çok faydalı şeyler paylaşıyorsun. Çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 5. Şınav çeşidini bu şekilde ilk defa görüyorum... Her hareketi yaparım ama şınav asla... Artık asla demeyecim... Harika paylaşım teşekkürler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu çok pratik ve faydali bir hareket.

   Sil
 6. Bu duvar şınavını duvarın köşe kısmında yapınca göğüs kaslarını güzel çalıştırıyormuş diye duymuştum. Diğer şınavlara göre uygulama yeri açısından da çok rahat aslında. Ben yapayım çocuklarla :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Köse de yararli düz de yapinca . Kösede yapmanin amaci koltuk altindaki kaslarin iyice gerilip gögsü daha saglam tutmasi.

   Sil
 7. Bana doktorumun tavsiye ettiği egzersizlerden bu duvar şınavı ayrıca intragdam paylaştığın farklı hareketler de vardı duvar da benim için çok rahatlatıcı oluyor ayak kasları ve sırt kasları için olanları yapmaya çalışıyorum. senin yayınladıkların da bir iki değişik olanlar vardı onları da uygulayacağım sevgiler canım.

  YanıtlaSil
 8. bunu ben arada durduğum terde beklerken falan yaparım ..

  YanıtlaSil
 9. Şınav çekmeyi oldum olası yapamadım. Bu paylaşım çok işime yarayacak.

  YanıtlaSil
 10. Ben bunu yapıyorum Derya =). Hemde hergün sonun da benim de yapabildiğim bir şey paylaşmana çok sevindim =). Özellikle sırt ağrılarıma çok iyi geliyor =).

  YanıtlaSil

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search