Fahriye Evcen’in Fit Kalma ve Güzellik Sırları

unlulerin-guzellik-sirlari

 

Fahriye Evcen’in Fit Kalma ve Güzellik Sırları


1986 yılında doğan Fahriye Evcen oyunculuğu ile olduğu kadar güzelliği ile de izleyenlerin beğenisini kazanan bir sanatçıdır. Çocukluğunda Almanya’da yaşayan oyuncunun tesadüf eseri bir televizyon programında fark edilmesinin ardından Türkiye’ye yerleştiği biliniyor. Fahriye Evcen’in Fit Kalma ve Güzellik Sırları izleyicilerin merak ettikleri arasında yer alırken dizi ve filmleri ile dikkat çeken oyuncunun eğitimini tamamladıktan sonra sinema sektöründe çeşitli roller üstlendiği bilinmektedir.

Sanatçı, Almanya’da üniversite eğitimini bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde tarih bölümünde okumuş. Yaprak Dökümü adlı dizi ile ismini duyuran güzel oyuncunun ayrıca çeşitli filmleri de bulunur.

Fahriye Evcen Doğum Kilolarını Nasıl Verdi?


Fahriye Evcen 2017 yılında gerçekleştirdiği evliliğin ardından bir çocuk sahibi olan ünlüler arasında bulunurken aldığı kilolar sebebi ile çeşitli eleştirilere de maruz kaldı. Güzel oyuncu eski formuna kısa sürede kavuşurken bunun için doğal yöntemleri tercih ettiği biliniyor.

Oyuncu kısa süre içerisinde eski haline kavuştuğu için, uyguladığı yöntemler de merak edilenler arasında. Fahriye Evcen’in bu süreçte bazı gıdaları tüketme konusunda daha dikkatli olduğu bilinirken bunlar arasında yer alan bazı başlıklar ise aşağıdaki gibi.

 • Güzel oyuncu un, tuz ve şekeri tüketme konusunda daha dikkatli davranırken karbonhidrat kullanımını da sınırlandırdığını belirtiyor. Bunun yanı sıra doğal gıdaları tüketmeye başlayan oyuncu hazır gıdalardan da uzak durduğunu ifade ediyor.
 • Sebzelerin insan sağlığına olan faydaları bilinirken Fahriye Evcen de sebze ağırlıklı beslenmeyi tercih edenler arasında. Sağlıklı beslenmek ve kilo vermek isteyenlerin öncelikle dikkat etmesi gerekenlerden biri de su tüketimi.
 • Güzel oyuncunun da günde en az 2 litre su tüketimine önem verdiği bilinirken ayrıca spor yapmayı da ihmal etmiyor. Evinde kendine ait bir spor salonu olan oyuncunun düzenli olarak spor yapması kısa sürede kilo vermesinde oldukça etkili.
 • Oyuncunun yaptığı sporlar arasında ise aletli jimlastik ve pilates ilk sırada yer alıyor. Fahriye Evcen’in oğlunu kucağına aldıktan sonra onun sağlığına da ayrı bir özen gösterdiği biliniyor ve oyuncunun doğum sonrası verdiği 12 kilonun ardından kısa sürede eski formuna kavuştuğu görülüyor.
 • Oğlunun dünyaya gelmesinin ardından geleneksel beslenme yöntemlerini de önemseyen Evcen’in kilo vermek için tercih ettiği ürünler organik besinler. Bu sebeple de şok diyetlerden uzak durduğunu belirten oyuncunun öncelikleri arasında bebeğinin sağlıklı bir gelişim süreci yaşaması gelirken kendi sağlığını da tükettiği gıdalar ve spor sayesinde koruyor.
 • Doğuştan gelen bir güzelliğe sahip olan oyuncunun ayrıca bu özelliğini koruyabilmesi için de bir çaba sarf ettiği ve bundan dolayı da doğal yöntemleri tercih ettiği biliniyor. Düzenli olarak cilt bakımı yapan oyuncu pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip.


Loreal Paris markasının güzellik elçisi olan oyuncunun güzellik sırları arasında yer alan bazı başlıklar ise şunlar:

 •  Oyuncunun öncelikle vurguladığı konuların başında mutlu bir yaşam gelirken mutluluğun insan doğasına olumlu bir katkısı olduğunun altını çiziyor. 
 • Bunun yanı sıra gün boyunca bol su tüketmek de özellikle cilt güzelliği açısından oyuncunun önerileri arasında yer alıyor. 
 • Ayrıca güzel oyuncu düzenli olarak cilt bakımı yapmayı da ihmal etmiyor. Cildini derinlemesine temizlediğini belirten oyuncu, cildinin ihtiyacı olan besinleri de doğal yöntemlerle temin ediyor. 
 • Cildi için çeşitli yağları kullanan oyuncunun bunu düzenli olarak uyguladığı biliniyor. 
 • Makyaj yapacağı zaman doğal renkleri kullanmayı tercih eden oyuncunun çeşitli makyaj sırları da bulunuyor. Bunlar arasında gözlerini ve dudaklarını öne çıkaran makyaj yöntemlerini tercih etmek ise ilk sırada geliyor. 
 • Zayıflamak için tercih ettiği yöntemler ise düzenli olarak spor yapmak ve sağlıklı gıdaları tüketmek.

Fahriye Evcen’in Fit Kalma ve Güzellik Sırları hayranlarının merak ettikleri arasında yer alırken güzel oyuncu doğal güzelliğini korumak için organik beslenme metodunu kullanmasının yanı sıra kendine bakım yapmayı da ihmal etmiyor.

 Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

Beyonce'nin Diyet Sırları

Kore'li Ünlüler Nasıl Fit Kalıyor? 

45 Kilo Veren Adele'nin Zayıflama Sırları 

Bella Hadid'in Güzellik Sırları

2 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Aslında kilo vermek, sağlıklı beslenmek biraz zengin işi oldu bu ülkede. Sağlıklı gıdalar pahalı, çok kişi ulaşamıyor artık. Çok kişi, ekmek, makarna gibi karbonhidratlara yöneliyor malesef.

  YanıtlaSil
 2. Mutlu yaşam,en önemli önerilerden diye düşünüyorum.Stresin insan için olumsuz etkileri yadsınamaz çünkü...

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads