2021 Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

gunes-gozlugu

 

Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

 

Güneş vücut ve gözler için oldukça yararlı özellikle bahar zamanı hafif kırılarak vuran güneş her derde deva. Birçok bilim adamı güneşte bulunan D vitaminin önemini ve cilde bünyeye yararını anlatmakta. Ancak güneş belirli zaman dilimlerinde oldukça zararlı bir hal almakta. Özellikle son dönemlerde ozon tabakasının zarar görmesi ile beraber daha büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalan insanoğlu güneş ışınlarına karşı belirli saat dilimlerinde çok dikkatli olmak zorundalar. Bu durum yazın daha büyük bir sorun olmakta. Çünkü yazın güneşin dünyaya olan etkisi çok daha fazla.

 


İşte bu nedenle 2021 bayan güneş gözlüğü modelleri son derece donanımlı. Bilim adamları saat 12 ve 4 arası güneşin ışınlarının dünyaya dik geldiğini ortaya koymakta. Ve bu saatlerde evden çıkmanın sakıncalı olacağını göze ve cilde zararlı ışınların bu saatler arasında geleceğini bildirmektedir. Bu nedenle bu sene gözlüklerin çoğu polarize özellik taşımaktadır. Bayan güneş gözlüğü modellerinde de aktif olarak görülen bu durum gözlüğün sadece hoş bir aksesuar olmamasını aynı zamanda koruyucu bir yapı oluşturmasını sağlar. Bu dönem bayan güneş gözlükleri oldukça donanımlı olduğu için markalar son derece dikkat ederek üretim yapıyor. İnsan sağlığını önemseyen her marka polarize özellikle gözlüklerle yaza girişini yaparak 2021 gözlük modellerini tanıtıma sundu.

 

2021 yılında yine 2020 esintileri görmeniz mümkün

 


Özellikle yuvarlak çerçeveye sahip olan modeller bu sene çok daha gelişerek daha fazla süslenmiş ve metal detaylar verilmiş durumda. Bayan gözlüklerinde çok daha fazla kullanılan metalin renkleri 2021 bayan güneş gözlüğü modellerinde sıkça karşımıza çıkmakta. Bu senenin aktif kullanılan modelleri arasında olan yuvarlak gözlükler erkekler içinde son derece fazla tercih edilmekte. Birbirinden farklı yuvarlak modelleri direk yuvarlak cam takmayı sevmeyenler için farklı çerçevelerle çeşitlendirilmekte. Eğer çerçevelerde yeterli gelmiyorsa daha elips görünümlü ve ince hatlı gözlüklerden yararlanmak isteyen bayanlarda oldukça fazla.

 

Bayan güneş gözlüğü modelleri arasında kare camlarda oldukça iddialı

 


Birçok marka kare ve kemik çerçeveli olmak üzere tasarımlar üretmiş durumda. Bu markalarda kemiklerin geniş camların daha az yer kaplaması farklı bir model akımı ortaya koymuş durumda. Gözlüğün üst kısmının düz olması ve zincir gibi detaylara süslenmesi 2021 bayan güneş gözlükleri için oldukça aktif görülen bir durum. Eğer bu gözlük modellerini yakından takip etmek isterseniz ünlülerden yararlanabilirsiniz. Mesela Rihanna, Beyonce, Jeniffer Lopez gözlük modasını en yakından takip eden ünlülerden. 2021 gözlük modasını yakından takip etmek için aynı zamanda markaların lookbook koleksiyonlarından da yararlanabilirsiniz. 

Gözlüklerin tümü amazon kolleksiyonuna aittir.

Bu alışveriş önerileri de ilginizi çekebilir:

Summer 2021 Swimwear 

Fanny Packs For Men & Women 

Tactical Clothing From Wayrates

Yorum Gönder

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

Daha yeni Daha eski

Ads

Ads