Amiena Zylla Anne Oldu


En sevdiğim spor çalıştırıcılarından Amiena Zylla' dır. Sizlere de sıkça videolarını öneriyorum biliyorsunuz. Eskiden you tube da Happy and Fit kanalında çok başarılı videoları vardı artık kendi kanalı var kendi adını taşıyan. Takip etmek isterseniz buraya linkini bırakıyorum. Tanıdığım en ayakları yere basan, samimi, içten ünlü kişilik diyebilirim. Avrupa' da ve dünyanın birçok ülkesinde videoları ve kitapları satılıyor ama o insanlığı ve samimiyetinden biraz bile kaybetmiş değil. Hatırlarsanız bir de röportaj yapmıştım kendisiyle. Teklifimi kabul ettiğinde havalara uçmuştum mutluluktan. Okumadıysanız buradan o güzel ve bilgilendirici söyleşiyi de okuyabilirsiniz.
Hamileliğini de instagramda takip ettiğim sevgili Amiena, sağlıklı bir kız çocuk dünyaya getirdi. O kadar güzel bir hamileydi ki anlatamam. @yoga_pilates_amiena instagram hesabında tüm resimleri var. Bu güzel ve iyi kalpli anneyi ben de tebrik etmek ve bebeğini sağlıkla büyütmesini dilemek istedim.
Liebe Amiena, Du bist die bodenständige und sympathische Frau das ich kenne. Ich möchte Dir und Deine Familie recht Herzlich Gratulieren. Und deine kleine Prinzessin, wünsche Ich viel Gesundheit und Glück. Alles Gute.

20 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Spor yapılıyorsa hamilelik de daha iyi geçiyor. Ben Ada'ya hamileyken 6 aylık olana kadar bisikleti bırakmadım mesela..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de hamileliklerimdehep hareketliydim 🙂

   Sil
 2. Takip etmiyordum ama hemen bakacağım kanalına ♥

  YanıtlaSil
 3. Mutlulukla büyütsün bebeğini :)

  YanıtlaSil
 4. Allah analı, babalı büyütsün. Bebeğine minicikken spora başlatır eminim:)))İyi bir şey tabii......:)

  YanıtlaSil
 5. Takip etmiyordum ama mutlaka bakacağım canım .
  İlk oğluma hamileyken çok spor yapardım ve sezeryan olmama ragmen göbek kalmamıştı.Hatta doktor kaslı olduğu içn çok kolay diktiğini söylemişti :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne güzel sen gencsin cabuk toparlanirsin 😍

   Sil
 6. bende spora bugünden itibaren başladım. Hatta bunun için hemen eve bir tane paltes topu aldın dün. İlk hangi videolar ile başlamamı önerirsin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslinda bir video ekledim onunla baslayabilirsiniz daha önce ekledigim baslangic seviyeleri de var ama toplu degil😊

   Sil
 7. Hiç bilmediğim biri :) Ropörtajına da bakacağım şimdi :) Sağlıklı büyütsün bebeğini :)

  YanıtlaSil
 8. Kesinlikle takip edeceğim, çok teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
 9. I also want to congratulate mrs. Amiena for her baby and wish her happiness and a healthy chils although with such a mother a baby can't be anything but happy and healthy.
  Have a fantastic evening!
  Regards,
  Flo

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. You rerright dear she is really a very nice person 😊

   Sil
 10. Hello, thanks for the information.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads