30 Day Six Pack Abs Workout- Baklava Karın Kası Programı

six pack abs

Herkese merhaba. Bugün paylaşacağım karın programı, belirgin karın kası isteyenler için gerçekten çok etkili bir program. Ben birkaç yıl önce denemiştim ve gerçekten karnımı oldukça gerginleştirip düzleştirmişti. Sonra tekrar yapmaya üşendim:) Oldukça kondisyon gerektiren bir program. Videolar kısa da olsa hareketler zorlayıcı. Kardioları yağ yakımı için çok etkili tüm programı yapmayanlar bile sadece kardioları yağ yakma amaçlı uygulayabilir. Diğer eklediğim hazır programlar gibi düşünmeyin. Tüm videoları ekledikten sonra şemasını da ekleyeceğim ona göre başlarsınız. Kadın ve erkekler için uygun bir programdır.
Birinci günün videosu ile programımıza başlayalım.27 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Bunu denemeye heveslendim. 7 dakikaya kadar izledim, tekrar eden 3 - 4 hareketten ibaret galiba. Hemen böyle 10 dakika yapabileceğimi sanmıyorum, bazı hareketleri de başlangıçta az sayıda yapabileceğimi düşünüyorum ama devamlı yapılırsa artar. Aslında hemen küçük bir deneme yapmak istedim. Fakat sol ayak parmaklarımdan birini vurup şişirdim, bu yüzden ayakların duruşu şimdilik uygun değil benim için. Ufak bir parmak şişiği ama yürüyüşümün biraz aksamasına bile sebep oldu. ='( Birkaç gün sonra belki...

  YanıtlaSil
 2. Canim simdi ben bugun buna baslayayim mi baslamayayim mi? Karin challenge ben de baya ise yaradi. Bu videolar benim karindaki soruna cozum olur mu sence? Ay ne sordum:)

  YanıtlaSil
 3. o kaslar için çok çalışmak lazım çook :-((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Disiplin ve devamlilik gerekiyor çok haklisin.

   Sil
 4. benim karın kasım doğuştan var dermişim :D

  YanıtlaSil
 5. İşte bizim sorun da bu Derya, heveslenip yapıyoruz ertesi yıla bırakıyoruz. Süreklilik lazım. Genel olarak hareketli bir yaşantım var ama bu denli kas için günde 3 öğeün spor lazım:)))

  YanıtlaSil
 6. Fit olmak için sporla uğraşmak şart...

  YanıtlaSil
 7. ah ah ben de spora başladım o kadar zor ki kas yapmak ama azimliyim kilolar gidecek :)

  YanıtlaSil
 8. Off izlerken bile karnım acıdı Derya'cım. Ama tembelliği bırakıyorum artık, tamam :)

  YanıtlaSil
 9. Şimdi Kural'ın gelip "baklava mı" demesini bekliyorum Derya ;) Bir kas için çok kötü bir isim ama insanı caydırıyor ;)
  Şaka bir yana teşekkürler canım bizleri de heveslendirdiğin için <3

  YanıtlaSil
 10. Kasları görüp bir hevesle başlıyorum da sonrası da gelse harika olacak ;))

  YanıtlaSil
 11. Tam ihtiyacım olan şey:))))))) ama beni her türlü heveslendiriyorsun ağır olmasa da gördüklerimden bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Daha bugün biraz bakabildim bloguma. Uğrarım artık ,bilgisayar başında eskisi kadar geç vakitlere kalmayı düşünmüyorum artık ,Duru sayesin de yeni uyku düzeni iyi geldi orada24.00 de yatıyordum şimdi 1.00 i geçirmemeye gayret edeceğim düzensizlik de sıkıntı yapıyor sonra. Canımm sevgiler.

  YanıtlaSil
 12. Yağ yakmak için bakayım ben buna...

  YanıtlaSil
 13. Yoruldum. Sigara da çok içiyorum ben, cidden yoruldum. = '( Kısmen yaptım ama. 2 - 3 kereden sonra çoğaltırım ben onu. Gereksiz zorlamadım kendimi, yapabidiğimi yaptım. 2 numaralı hareket zorladı, 1 kere 10 defa yapabildim onu, ikincide ancak 5. Fakat değişecek o durum. Bakalım, Mayıs sonuna kadar en az gün aşırı yapıcam bu hareketleri ben. Amacın küçük bir kısmı kilo vermek açıkçası, benim 2 - 3 kg. fazlam var ancak. Göbeğim var ama kilom neredeyse normal. Birkaç yıl önce spor salonuna gidiyordum, bir dönem de düzenli yürüyüş yapıyordum, ikisi de sonuçları açısından hoşuma gidiyordu, vücudumun işlediğini hissediyordum, ekstra bir iyilik hali hissediyordum; öyle hissetmek niyetindeyim tekrar. Yürüyüşe de başladım, hafta da 2 - 3 gün de onu yaparım. İyi gelecek. = )

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads