Yeni Yılda Olumlamalarla Rahatlamak
Deryanın Spor Günlüğü' nün tüm okurlarına mutlu ve sağlıklı bir yıl dilerim. Son yıllarda dünya genelinde hüküm süren gerilimli ortam, ekonomik problemler ve sağlık sorunları birleşince hepimiz belirli bir stres ve baskı altındayız. Bunu aşmak ve rahatlamak hiç de kolay değil.
Düzenli olarak nefes çalışmaları ve meditasyon yapmak, doğada zaman geçirmeye çalışmak bir nebze olsun sizi rahatlatabilir. Ancak benim son yıllarda düzenli olarak başvurduğum bir başka yöntem de : Olumlamalar. Pozitif düşüncenin gücünü artık bilmeyen kalmadı sanırım. Ve kendimden de garanti edebilirim ki, olumlamalar çok işe yarıyor. Her gün işimle veya sağlığımla ilgili olumlamalar dinlemeye özen gösteriyorum. Bu beni son derece rahatlatıyor, huzur veriyor ve motivasyonumu yüksek tutmama yardımcı oluyor. Özellikle mistik yol kanalının olumlamalarını çok seviyorum.
Belki ortada olan sorunları hiç bir şey yok edemez ama kendimizi bu şekilde hazırlamak bize mücadele gücü verebilir, ki buna herkesin ihtiyacı var.
Zaman zaman maddi yaşamın koşturmasına kapılıp maneviyatı unutuyoruz. Oysa aradığımız güç aslında içimizde var. Tek sorun o gücü canlandırmak ve ortaya çıkmasını sağlamak.
Bugün sizinle vücuttaki ağrıları ve gerilimi yok eden olumlama örnekleri paylaşmak istedim. Yeni yılda düzenli olarak dinlemenizi tavsiye ederim.
Yıllardan beri olduğu gibi, geçtiğimiz yıl da blog sayfamı ziyaret edip beni okuduğunuz ve yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız! Tekrar mutlu ve sağlıklı bir yıl diliyorum.

 

 Bu konular da ilginizi çekebilir:

2 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

  1. Mistik Yol kanalı harika bende çok faydalanıyorum. 👍🏼

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Şu ana kadar takip ettiğim en iyi Türkçe kanal diyebilirim. Her gün dinliyorum.

      Sil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads