Orta Yaş Üzeri İçin 20 Dakikalık Barre Workout Egzersizleri


 

Herkese merhaba. Bugün sizlere orta yaş üzeri için 20 dakikalık barre workout egzersiz önerileri ile geldim. Tüm yaşamınız boyunca spor yaptıysanız, şanslı insanlardansınız. Muhtemelen ileri yaşlarınıza kadar kondisyonunuzu büyük ölçüde koruyarak egzersizlerinize devam edebilirsiniz. Ancak yaşamınız boyunca düzenli spor yapmadıysanız ve bir yerden başlamak istiyorsanız yaşınıza uygun, hafif egzersizlerle başlamak en sağlıklı karar olur. 

Bir yaştan sonra özellikle kondisyonsuz ve fit olmayan bir vücutta kaslar veya kemikler incinebilir, sakatlıklar oluşabilir. Bugün size önermek istediğim Barre Workout egzersizlerini rahatlıkla evde uygulayabilir ve hem kondisyon kazanır hem de fit kalırsınız. Haftada birkaç gün bu tarz egzersizler hem çok zamanınızı almaz hem de yanı sıra yapacağınız düzenli yürüyüşlerle desteklenince sizi sağlıklı tutar, kilo almanızı engeller.Bu konular da ilginizi çekebilir:

Orta Yaş Üzerindekilere Fit Kalma Önerileri

100 Yaşındaki Kadının Günlük Egzersiz Rutini

Orta Yaş Üzeri İçin Egzersiz Önerileri

4 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. öbür blogundaki holapick örnekleri nefis nefis :)

  YanıtlaSil
 2. Egzersiz keyifli birşey. Ben bu ara epey bir arttırdım günlük egzersizlerimi. Hoş menepoza giriş zamanları pek kiloya yansımıyor ya olsun.

  YanıtlaSil
 3. Daha çok yürüyüş yapıyorum bu aralar :)

  YanıtlaSil
 4. egzersiz vücut sağlığı için çok önemli bence ileriki yaşlar için..

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads