Latin Dans Hareketleri İle Yağ Yakıp Sıkılaşın Ve Stresten Kurtulun

 dans ederek stres atmak
Herkese merhaba. Bu aralar hepimiz corona salgını nedeniyle oldukça bunalmış durumdayız. Biz haberlere bakmasak da, hayatın her alanında corona kelimesini duyuyoruz. Ruh sağlığımızı bu şartlar altında korumak oldukça zor oluyor. Egzersiz yapmak, meditasyon yapmak biraz olsun stres atmanın yollarından. Dans ederek stres atmaksa hem egzersiz, hem meditasyon yerine geçiyor. O yüzden bugün bir dans videosu paylaşmak istedim. Hem eğlenip, hem egzersizimizi yapalım diye. 
Daha önce de videolarını paylaştığım Move with colour kanalından, bu kez de eğlenceli bir Latin dans çalışması seçtim. Kanalda dans hareketlerini o kadar basit anlatıyor ki, uygulaması çok kolay ve keyifli. Herkese mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim.
7 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. kesinlikle bu dönemde ruh sağlığımızı korumak adına elimizden ne geliyorsa yapmalıyız, ne rahatlatıyorsa onu seçmeliyiz bence (:

  YanıtlaSil
 2. Sporu hiç bırakmadım. Arada erken kalkıp yürüyüşe de gidiyorum. Sonuçta temas yok. Ama eskisi kadar yürümediğimden, belki de ev sporlarında çok yüklendiğimden menisküs dejenerasyonu olan dizim sürekli ağrılı.

  YanıtlaSil
 3. Ramazanda çok aktif hareketler yapamasam da ramazan sonrası yapacağım :)

  YanıtlaSil
 4. Özellikle eve kapandığımız bu günlerde o kadar önemli ki hareket etmek. Evde kısıtlı hareket edebiliyorsun sonuçta. Birkaç defa leslie yaptım sonra durdum malum ramazan iyice bıraktım hareketi. Alında bu videodaki hareketler bana hitap ediyor lakin latin dansları severim. Salsa dersi almışlığım bile vardır yani :)))))

  YanıtlaSil
 5. Mutlaka denemeliyim bu dansları, stresimde gider :)

  YanıtlaSil
 6. Latin dans hareketleri eğlenceli görünüyor. Eğlenerek sıkılaşmak ve stresten kurtulmak kulağa hoş geliyor 🥰

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads