Korona Salgını Karantina Günleri İçin Vitamin Ve Besin Takviyeleri

 karantine günleri için vitamin ve besin takviyeleri

Herkese merhaba. Korona salgını ve Covid-19 paniği biraz yavaşlamış da olsa, ülkemizi tam olarak terketmiş değil. Evet ilk günlerdeki panik havasını terkettik, bu olağandışı duruma bir nebze de olsa alıştık ama günlük hayat tam da normale dönmedi. Birçok insan, özellikle de belirli bir yaşın üzerindeki büyüklerimiz hala evlerde izole bir yaşam sürüyor. Çalışmak için çıkmak zorunda olmayanlar da, toplu taşıma araçlarını gereksiz kullanıp risk almamak adına evde kalıyor. İnsanlar korona salgını süresindeki karantina günlerinde dikkatli yaşamayı öğrendi. Ancak doğru olan davanış biçimi de bu, ihtiyaç dışı dışarıya çıkmaktan kaçınmak ve sosyal mesafeyi mümkün olduğunca korumak.
Sürekli evinizin içinde olmak bazı sağlık sorunlarını da getirmiyor değil. Bunlardan bazıları:

 • Bağışıklık sisteminde zayıflama
 • Depresyon, anksiyete
 • Kilo almak

Bağışıklık sistemimizi, dengeli beslenme, vitamin takviyeleri ve egzersizlerle korumaya çalışmalıyız. Depresyona karşı da, meditasyon, rahatlatıcı bitki çayları, sevilen bir müziği dinlemek ve sevdiğiniz bir kitabı okumak yardımcı unsurlar olabilir.
Kilo alımını ise, yine dengeli beslenme ve egzersizle önleyebiliriz.
Evde kapalı kalanlar ve sağlıklı kalmak isteyenler için online da sipariş verebileceğiniz bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum bugün.

Korona Salgını Karantina Günlerinde Bağışıklığı Güçlü Tutacak Vitamin Ve Besin Takviyeleri

Daha önceki yazılarımda da sıkça bahsettiğim bir konu var: Korona'ya karşı bağışıklığı güçlü tutmak çok önemli. (Bakınız. Güçlü bağışıklık sistemi için 10 önemli gıda)
Avansas.com vitamin ürünleri ile bağışıklığı güçlü tutup, sağlığınızı korumanız mümkün olacak.
One Up C Vitamini 1000mg
C Vitamininin hastalıklarla savaşmaktaki ve korona karşısında sağlığı korumadaki önemini    yazmıştım. One up C vitamini ayrıca, turunçgil ve bioflavonoid ilaveli bir ürün.


One Up Multivitamin
Vücudun ihtiyaç duyduğu tüm vitaminler tek kapsülde. Multivitaminlerin yanı sıra, Taurin  L-karnitin, Ginseng ve Koenzim Q 10 ilavesi ile güçlendirilmiş bir sağlık bombası. Özellikle de ihtiyacınız olan tüm besinleri tüketemediğinizi düşünüyorsanız, multivitamin kullanmak iyi bir seçenek olabilir. 

Avansas.com gıda takviyeleri ise zengin ürün çeşitleri ile sağlığınıza sağlık katacak. 
Beeo Propolis Damla
Son yıllarda propolis, bağışıklığı güçlendirici etkisi ile en çok satılan ürünler arasındaki yerini sağlamlaştırdı. Beeo Propolis Damla %20 oranında saf propolis içeriyor. Çocuklar da rahatlıkla kullanabilir.

Beeo Propolis Arı Sütü Ham Bal Çocuklar İçin
Hem okuldan hem arkadaşlarından uzak kalarak, kahramanca karantina dönemine dayanan çocuklar için harika bir besin takviyesi Propolis Arı Sütü Ham Bal. Canınızdan çok sevdiğiniz çocuklara yaraşır, besin öğeleri içeren bu lezzetli balı kahvaltılarda rahatlıkla yedirebilirsiniz.

Dışarıya çıkamayınca, ne yazık ki birçok kişi yemek tüketimini arttırdı ve hareketsiz kaldı. Hem fazla kilo almaktan kaçınmak, hem de sağlığınızı korumak için günlük vitaminlerinizi alın, dengeli beslenin ve evde de olsanız egzersiz yapın. Artık egzersiz yapmak için illa spor salonlarına gerek olmadığını milyonlarca insan bu karantina zamanında anladı. İnternet sayesinde binlerce egzersiz video tavsiyesine ulaşmak mümkün.
Dengeli beslenme demişken, avansas.com sitesindeki diyet ürünlere de bir göz atın derim.
Korona salgını ve karantina günleri sırasında sağlığımızı korumamıza yardımcı olacak birkaç üründen bahsetmeye çalıştım bugün. Online alışveriş her zaman tercihim. Karantina olsun olmasın, evimin konforunda rahat rahat istediğim ürünleri seçip alıyorum. Avansas online alışveriş sitesinde farklı ihtiyaçlara göre birçok ürün var. İncelerken şimdiden keyifli dakikalar dilerim.
Sağlıkla kalın...

İlginizi çekebilir: Karantina Günlerinde Çocukları Oyalayacak Ve Mutlu Edecek Tavsiyeler


4 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Daha önce de kullanıyordum multivitamin ama unutuyordum, aksatıyordum vs Ama bu koronadan sonra daha düzenli kullanmaya başladım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tüm önemli besinleri alamıyoruz o yüzden vitamin takviyesini önemli buluyorum:)

   Sil
 2. Ruh halimiz baya bozuldu.Bağışıklık sistemlerimizi desteklemek o yüzden önemli.Teşekkürler Deryacığım :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads