13 Ocak 2020 Pazartesi

Ebru Şallı İle 21 Günde Yağlarınızdan Kurtulun


Önceleri Ebru Şallı' nın pilatesi çok hızlı yaptırdığını düşünüyor ve uygulamıyordum. Ama birkaç kez videolarını uygulayınca, etkili olduğu kararını verdim. Biliyorsunuz ben genelde İngilizce videolar paylaşıyorum. Bunun nedeni, önerdikleri hareketleri beğendiğim çalıştırıcıların videoları olması. 
Ancak son yıllarda Türkçe egzersiz videolarını izlediğimde beğendiklerim oluyor aralarında. Ebru Şallı da, yıllardan beri hem DVD' leri hem televizyon programları ile kadınları egzersiz yapmaya teşvik ediyor. Bugün birazcık uzun, ama 21 günde yağlardan kurtulmayı vaadeden bir egzersiz videosunu paylaşmak istedim. Videoda hafif ağırlıklar kullanılmış. Eğer elinizde yoksa su şişelerinden de faydalanabilirsiniz. 9 yorum:

 1. Ne güzel olmuş bakalım tatlim:)

  YanıtlaSil
 2. evde olsam yaparım bunları..

  YanıtlaSil
 3. Ebru Şallı'nın videolarını izlememiştim, buna bakayım :)

  YanıtlaSil
 4. şu anki internet ile izleyemiyorum ama Ebru şallı'nın çalışmaları gayet başarılı bence....

  YanıtlaSil
 5. Ben seviyorum bu kadının çalışmalarını. Yıllardır ara ara yaparım. Hoş şu 21 günü tamamladığım halde incelmedim ya vardır yaptığım bir hata.

  YanıtlaSil
 6. İzlemek lazım, önceden pek profesyonel bulmazdım kendisini ama, şimdi değimiştir belki :)

  YanıtlaSil
 7. Benim böyle, Ebru Şallı ile yağlarınızdan kurtulun türünden şeylere çalışmam gerekiyor kendi üstümde. Bir de daha az tatlı ve şeker tüketmeliyim. Şimdiye kadar hiçbir zaman ciddi bir kilo verme sıkıntım olmadı, 3 - 4 kilodan öte fazlam olmadı. Fakat bel çevresi yağları sorunum var. Bunun için yapmam gereken başlıca şey şeker tüketimini kısıtlamak ki bu konuda kendime çok güvenmiyorum. Ama bu yönde biraz egzersiz yapabilirim pekala.

  YanıtlaSil

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

Whatsapp Düğmesi Yalnızca Mobil Cihazda Çalışır

Aramak İstediğinizi Yazın ve Enter Tuşuna Basın