Evinizin Konforunda Forma Girmenizi Sağlayacak 1 Barre Workout Çalışması


barre workout

Geçenlerde denediğim ve devamlı uygulayacağım barre workout videoları arasına aldığım bir video paylaşmak istiyorum bugün. Daha önceki yazılarımda değindiğim gibi, barre workout; yoga, pilates ve bale karışımı hareketlerden oluşan ve derindeki kasları çalıştırıp kilo vermeden bile ince bir görünüm sağlayan bir spor türü. Tabii ki her fiziksel aktivitede olduğu gibi düzenli yapmak işin püf noktası. 
Bugünkü çalışmamız, tüm vücuda yönelik; hem kardio, hem de kuvvet hareketleri içeren bir popsugar fitness videosu. Bu kanalı çok seviyorum. Çok video izliyorum hem evde uygulamak hem blogda yayınlamak için ama bazı belli başlı favorilerim var. Zaten bloğa seçerken de hedefe odaklı, temel hareketlerden oluşanları seçiyorum. 


Başlangıç seviyesini biraz zorlayabilir, orta seviye diye sınıflandırdım ben bugünkü hareketleri. Üç alternatif seviyeye göre ayırmışlar. Başlangıç seviyesinde olanlar arkada çiçekli tayt giyen kızın, orta seviyede olanlar yine arkada siyahlı beyazlı kıyafetli Anna Renderer' in yaptıklarını; yeterince fitim diyenler de öndeki hocanın yaptırdıklarını uygulayabilir. Özellikle son bölümdeki karın hareketlerini ben çok sevdim. Umarım sizler de evinizin konforunda sporunuzu yaparken seversiniz. Deneyenler olursa, yorumlarda düşüncelerini paylaşırsa çok sevinirim. Herkese fit ve sağlıklı günler dilerim :)

14 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. evde spora hiç vaktim olmuyor artık..:-((

  YanıtlaSil
 2. Bugün sporu es geçtim. İşlerim ardı. Akşam fırsat bulursam bakayım buna.

  YanıtlaSil
 3. So nice excercise. I like it... kisses

  Follow for follow? <3

  http://www.ioannesstyle.com/

  YanıtlaSil
 4. Deryacım bu fit kızları gördükçe,hayata küsüyom ya...Ama teşekkürler izleyip tekrar etmeye çalışıyorum.Biraz zayıflamaya başladım

  YanıtlaSil
 5. Yatak yorgan yatıyorum birkaç gündür. Toparlayınca uygulayacağım hareketleri :))

  YanıtlaSil
 6. Harika callene benziyor sanırım yoga ve bale karışımı calışmalara bayılıyorum. Bu arada takipteyim sizleri de beklerim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yoga bale pilates karisimi callan da o tarz hareketler zaten 😊

   Sil
 7. Ben bunu bir notlara kaydedeyim, yapmak lazım gerçekten :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads