Derya' nın Spor Günlüğü' ne Konuk Yazar Olun !!!


konuk yazar- konuk yazarlık-

Kadın sağlığı, aktif yaşam, sağlıklı yaşam, güzellik, aktif yaşama uygun moda, çocuk sağlığı gibi konularda yazı yazmayı seviyor musunuz? Bu tarz yazılarınızla Deryanın Spor Günlüğü' ne konuk yazar olabilirsiniz. Nasıl mı?
Blog konseptime uygun yazdığınız yazıyı iletişim formu veya deryaninsporgunlugu@gmail.com adresi aracılığıyla bana ulaştırabilirsiniz. Faydalandığınız kaynak ve resimleri yazının altında belirtmelisiniz. Yazınız ister kendi adınızla, ister rumuz veya anonim olarak yayımlanır. Tabii ben, bana yazı gönderen kişinin kimliğini bilmek isterim, yazar ve blog sahibi arasında kalacak kimlik kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Yazı önce tarafımdan okunup blogda yayınlanmaya uygun olup olmadığı yazarına mail yoluyla bildirilecektir.
Yazınızda reklam linki veya satış ortaklığı linki bulunmamalıdır. Bu tür yazılar kabul edilmeyecektir.
Zaman zaman ben de blog dostlarıma konuk olduğum gibi, kendi bloğumda da dost bloglardan gelenleri yayınlamak beni çok mutlu ediyor.
Sağlıklı ve fit günler dilerim :)


Konuk Yazar Olmanın Faydaları

Neden farklı bir bloga konuk yazar olmalıyım sorusunu kendinize sordunuz mu? Konuk yazar olmak her iki tarafa faydalı olan bir çalışma biçimidir. 
Konuk yazar olduğunuz blogda farklı bir kalemden çıkmış fikirler bir değişiklik yaratır. Okur açısından ilgi çeker.
Henüz yazmaya yeni başlamışsanız, sizi geliştirir, adınızın daha büyük bir kitleye ulaşmasını sağlar.
Kendi blogunuzda yer veremediğiniz farklı konuda bir yazıyı yayınlamak için bir platformunuz olur.

Daha yeni Daha eski

Ads

Ads