Selülitten Kurtulmak Ve Bacak Genelini İnceltmek (5)

bacak inceltmek- alt bacak- iç bacak- selülit- baldır-
Herkese merhaba !!! Tam dört gündür bacağımızın üst, alt, iç, dış her yerini inceltmek ve sıkılaştırmak ayrıca yağ da yakmak için etkili olan programımızı uyguladık. Yanısıra yürüyüş de yapmayı, dengeli beslenip bol su içmeyi unutmadık. Bugün son güne geldik Her seferinde aynı soruları aldığım için sıkça belirtmek durumunda kalıyorum. Bu beş gün bittikten sonra, ertesi hafta yine ilk gün videoları ile başlayıp hepsini tamamlıyorsunuz. Sonuç alana kadar tekrarlamanız önemli çünkü düzenli tekrarlarla ancak başarılı olabilirsiniz. Yani bir hafta yapıp neden incelmedim gibi mesajlar alınca çok şaşırıyorum doğrusu. O yağlar oraya herhalde bir haftada yerleşmedi. Hemencecik erimesini ve kas oluşmasını beklemek gerçekten aşırı iyi niyet olur. Leslie Sansone videolarında bu ay yaptığımız çalışmanın sonucunu ertesi ay gördüğümüzü söyler hep. Kaslarımızın güçlenip şekillenmesi bile iki aya yakın zamana ihtiyaç duyar. Güzel şeylere ulaşabilmek için biraz sabır ve kararlılık şart. Konfor alanınızın dışına çıkmadan kilo verip, fit olamazsınız. 

Bugün bütün hafta çalışmış kasları biraz rahatlatmak adına pilates çalışması ekledim. Yine bacak geneli inceltme ve popo dikleştirmeye yarayacak çok güzel bir çalışma. 

Ve son çalışmamız da yine tüm bacağa yönelik pilates çalışması. Bacakla ilgili programlar devam edecek. Aldığınız güzel sonuçları paylaşmak isterseniz severek blogda yer veririm. Çalışmanızın sonunda bacak esnetmesini asla ve asla atlamayın. Hatta boş günlerde yine esneme yaparak tüm hafta çalışan kasları rahatlatın. Diğer günlere ait linkleri yazının sonunda bulabilirsiniz. Fit ve sağlıklı günler dilerim.
1. gün
2. gün
3. gün
4. gün

16 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. sanırım yogaya başlayacağım önümüzdeki ay yaparım artık bunları da...

  YanıtlaSil
 2. Bacaklarım her zaman ince olduğundan çok şükür ihtiyaç duymuyorum ;)

  YanıtlaSil
 3. Ben bu ara karışık çalışıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de kendime göre hareketlerimi yapiyorum 😊

   Sil
 4. Lovely post dear! Have a great weekend! xx

  YanıtlaSil
 5. Ah ah keşke yılların birikimi öyle 3-5 günde bitiverse :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Birkac günde bitmiyor tabii ama cabuk sonuc vermeye basliyor bu da iyi bir motivasyon oluyor 😊

   Sil
 6. buenos ejercicios! ya te sigo de vuelta!

  YanıtlaSil
 7. Great post, dear!

  I'm following you and I hope you will follow me.
  adellinasworld.blogspot.com

  YanıtlaSil
 8. bacak inceltmek zordur derler ama ben sıkı yürüyüş ve sporla çok iyi sonuçlarını görmüştüm. Bu hafta hem yogaya başlıyorum hem de senin verdiğin bu egzersizleri uygulayacağım. Bakalım neler olacak :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads