Derya İle Yaza Fitiz - 5. Gün

barre workout


İlk haftanın son gününe de geldik. Başlangıçta dediğim gibi bu haftada beş gün uygulanan bir program ve boş kalan iki günü siz seçebilirsiniz. İster bu programa bir ay kadar devam edip ertesi ay farklı programa başlayın, ister sonuç alana kadar devam edin. Tek yapmamanız gereken sonuç alıp bırakmak. Unutmayın ki üç hafta spor arasından sonra kaslar eski haline dönmeye, vücut yeniden yağlanmaya başlar. Bütün verdiğiniz emek de boşa gider. Devam edecek olanlar Pazartesi programın ilk gününden yeniden başlayabilir. Programlarımı uyguladığınız ve bana güvendiğiniz için teşekkür ederim. Özellikle instagram ve facebook spor grubumda uygulayan arkadaşların günden güne forma girdiğini gördükçe mutlu oluyorum.

Barre workout ' un can alıcı hareketi Plie ile başlıyoruz. Tüm alt vücut çalışsın. Our first workout is for lower body.

Bugünkü kol çalışmasını fitness blender kanalından seçtim. Çok sevdiğim ve faydalı bulduğum hareketler. Our 2nd video is for upper body.

Ve her zaman olduğu gibi karın ile bitiriyoruz. Esnemeyi unutmuyoruz. Programın diğer günlerinde eklediğim esneme ve ısınmalardan faydalanabilirsiniz. Özellikle ilk günün ilk kardio videosu yağ yakımı için çok etkili hareketlerden oluşuyor. Our last video is for abs. Please don' t forget to stretching. Monday you can start from our 1st day again. Have a nice weekend.
Diger günlerin linkleri:
1.gün
2.gün
3.gün
4.gün

13 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Ben bugün ikincisini yeni yapabildim. Az daha gayret yetişicem size :)) Umarım faydasını görürüm. Bu kış saldım biraz kendimi. 5-6 kilo fazlam var.

  YanıtlaSil
 2. Emeklerine sağlık Derya. Kol ve bacakla uğraşıyorum kendimi fazla zorlamadan. Çok yararlı paylaşımlardı. Teşekkürler. Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 3. Deryacım ben de 2. Günü yeni yaptım. Ama benim öyle deli gibi ağrılarım olmadı. Acaba bu ara baya yürüyorum, onun etkisi mi? He bi de bu bacak hareketleri benim bacakları inceltmez inşallah zira çöp şişe dönerim. Hani alt karına faydası olur dedin diye yapıyorum:)

  YanıtlaSil
 4. Annem geldiğinden beri yiyoruz valla :(( Ben yemeyince yemiyor.Annem gittikten sonra sporla birlikte yeme içmeyi de düzenlemem gerekiyor...

  YanıtlaSil
 5. çok güzel hareketler canım yaaa emeğine sağlık....

  YanıtlaSil
 6. Ben bugün coştum Derya. Çarşamba ve perşembeyi yaptım. Yarın acıların çocuğu olurum artık:))))

  YanıtlaSil
 7. Yaz geliyor değil mi.::) E bir uçtan başlamak gerek kışın alınan kiloları vermeye.:)..

  YanıtlaSil
 8. Great post.
  I follow you, I hope you will follow back.
  http://lillysecret.blogspot.ba/

  YanıtlaSil
 9. Spor yaparken devamlılık önemli kesinlikle :) Biraz yorucu olsa da spora devam :)

  YanıtlaSil
 10. ben de yaklaşık 1 aydır spora başladım, bugün ilk kez aerobik yaptık, bayıldım, 1 saatte ter içinde kaldık, çok eğlenceliydi. Evde de devam etmeye çalışıyorum, biraz da kilo verirsem harika olacak :)

  YanıtlaSil
 11. Hocam hocam :) Birşey sorsam hamlıktan mı nedir? Biraz egzersiz yapsam ertesi gün 2 gün sağım solum ağrıyor. Ağrısa da devam edeyim mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bol bol esneme yap ve devam et canim kas agrilari normal. Magnezyum takviyesi de alabilirsin.

   Sil
 12. Tam da yaz başlamışken spor zamanı :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads