Bloğumda Yeni Yıl Yenilikleri

Merhaba arkadaşlar!!! Yeni yılın ilk yazısıyla başlayalım. Bu yıl da bloğumda araştırdığım konularla paralel olarak bolca kadın sağlığı, hamilelik, doğum sonrası, spordaki yenilikler konularını işleyeceğim.
Geçtiğimiz ay biraz şikayetler aldım haklı olarak bloğumu takibe alanlar diyor ki: Derya abla biz seni takip ediyoruz ama sen challenge ve programları herkesle paylaşıyorsun . Bu serzenişi haklı buldum ve ne yapabilirim diye düşündüm. Biliyorsunuz ki bloğumu takip etmek çok kolay ve ücretsiz. Dedim ki basit bir uygulama yapayım yeni yılda da yeni challenge' ler yapacağız çünkü, challenge duyurusunu yapayım. Katılmak isteyip bloğumu takibe alanlara challenge videolarını bana gönderecekleri mail adresine göndereyim. Tabii bu devamli takip edenler için geçerli olacak. Bir kerelik takip yapıp çıkanlar sonraki challenge' lere kabul edilmeyecek. Zaten beni takipteyseniz sorun yok tabii. Bu şekilde beni takip eden arkadaşlarım yine ayrıcalıklı bir konumda olacak.
Tabii ki herkese açık yazı ve bilgi paylaşımlarım devam edecek. Arada bir takipçilerime özel bir hediyem olsun bu da.
Sıradaki challenge 2. düz karın challenge'ı. 11 Ocakta başlayacak, ayrıca duyurusunu yapacağım.
Bunların dışında ben sürekli araştırıyorum. Bilgi edinmek istediğiniz konular varsa onlara da severek yer veririm.
Herkese sevgiler ve çok mutlu bir yıl diliyorum.

17 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Bence güzel bi fikir olmuş umarım oldukça verimli geçer herkes için :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok tesekkür ederim. Kimseyi kirmadan üzmeden bulabildigim tek çozüm buydu. Hepimiz basarili verimli bir yil geçiririz insallah.

   Sil
 2. Böyle daha etkili olur gibi görünüyor.
  Umarım yeni yılda hedeflediğiniz başarıya ulaşırsınız :)

  YanıtlaSil
 3. Ne güzel ücretsiz yardımcı olmanız. Yeni yıl size uğur getirsin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tesekkür ederim hepimize insallah. Ücretsiz bile yapinca insanlar bir blogu takibe almaya üseniyor. Sadece blog hazirlamak için ne emek ve zaman harcadigimizi bizler biliyoruz. Arti kisiye özel spor programi hazirlamak ve onun takibi soru cevaplamak daha da çok zaman. Ama seviyorum da bu isi sanirim.

   Sil
 4. Blogunuz cok faydalı gercekten ugrastınız paylastıgınız vıdeolardan bellı super bı emek var bı blogta

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim inşallah daha da iyi olacak .

   Sil
 5. Yeni yeniliklerin yeni güzellikler getirmesini diliyorum :)) Yaptığınız iş gerçekten çok güzel :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok tesekkür ederim. Spor benim hayatimda çok önemli bir ugras özellikle de saglikla ilgili olan kismi. Sevgiler.

   Sil
 6. Selamlar.Tarafsız ve kayırmacı olmayan bir uygulama olmuş tebrik ederim.Hak edene de hakkını vermek lazım:))) Kolay gelsin.(Heyecanla hak edeceğim günü bekliyorum:))))

  YanıtlaSil
 7. Derya Hanım ,diyorum ki bir ara şu benim göbeciği de bir düzleştirsek:)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tesekkür ederim yorumlariniz için. Tabii challenge e katilsaniza çok basit ve etkili hareketler. Sizi de listeye alip videoyu gönderebilirim. Yani sira yürüyüs tarzi bir kardio ile kisa sürede etkisi görülüyor.

   Sil
 8. Derya Hanım,
  Siz gerçekten çok faydalı ve herkesin yapmadığı farklı paylaşımlarda bulunuyorsunuz. Bunun da olumlu etkilerini sizi takibe aldığım günden bu yana, gerek yorumlarınızdaki artış, gerekse takipçi sayınızdaki artış ile gözlemliyorum.
  Daha da iyi olacak eminim çünkü düzgün işler yapıp, emek verdiğinizde er geç alıyorsunuz olumlu dönüşleri, daim olsun başarılarınız.
  Benim sizden ricam, sayfanın yanına bir arşiv ekleyebilir misiniz? Bazen yazdıklarınızı yazım sırasına göre okumak istiyorum ancak zor olabiliyor. Ay bazında incelemek kolaylaştırıyor.
  Kocaman sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne güzel yorum ve dilekler. Çok tesekkür ederim. Evet çok ciddiye alarak yapiyorum ama çok da keyifli. Bana inanip fayda gören arkadaslar olunca ilgi de artti. Bu isi çok seviyor ve uzun zaman yapmak istiyorum kismet olursa. Arsiv kismina bakacagim. Tesekkür ederim sevgiler.

   Sil
 9. Ne kadar ince bir düşünce bu öncelikle teşekkür ediyorum kendi adıma hemen takibe alıyorum bu ara zayıflamayı kafaya takmış durumdayım severek takip edeceğim :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads