2. Karın Challenge Katılma Koşulları

OKUMADAN KATILMAYIN !!!


Merhaba arkadaşlar. 11 Ocak'ta kısmetse karın Challenge' ın 2. Bölümü başlıyor. Başlangıç seviyesi hareketleri tamamlamadıysanız lütfen buna başlamayın. Yeni yılın ilk yazısında belirttiğim gibi artık Challenge' lere sadece blog takipçileri katılabilecek. Bloğu takibe aldıktan sonra üyelik adınızı yazarsanız hareketleri sizlere e mail ile ulaştıracağım. Tabii ki katılım ücretsizdir. Yine her gün instagramda deryayla düz karın etiketi altında listeleme yapabiliriz. İlk günün altına katılanlar ve isteğe göre ölçü yazılacak. Bloğu takibe almayanlar lütfen yazmasın. Takip edip sonra çıkanlar diğer Challenge' lere katılma şansını kaybedecek. Unutmayın ki bloğu takip etmenin avantajları sadece Challenge katılımı değil, ihtiyacınız olduğunda kişisel yardım almak ve diğer takip edecek sürprizler de katılabilmeniz anlamına geliyor.
Sosyal medya hesaplarımdansorular geliyor düz karın challenge nedir diye. Bu benim oluşturduğum karın düzleştirmeye yarayan hareketlerdir. Video bana aittir ve düzleştirme ve korum amaçlı yeni videolar da devam edecek. Günlük akış ve bilgileri instagramda deryayladüzkarın etiketinde bulabilirsiniz.

10 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Ben katılmak ıstıyorum bırde bu ucretsız ışk on kısıye ucretsız yapacsk oldugunuz etkınlıgı kacırdım mı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabii katılabilirsiniz. İletişim formunda bana bloğu takip adınızı yazarsanız hareketleri ulaştıracağım ancak 10 Ocak gibi gelir çünkü 11 Ocak'ta başlıyoruz. Bu arada ilk Challenge hareketlerini yapıp biraz kondisyon kazanabilirsiniz. Ocak randevularım doldu neredeyse başvuran ilk 10 kişiye ilk görüşme ücretsiz demiştim yanlış anlaşılma olmasın. Ona da katılmak istiyorsanız belirtirseniz ilk yarım saatlik yüz yüze kişisel danışma görüşmesine hak kazanabilirsiniz.

   Sil
 2. Dümdüz bir karın çok hoş olur....

  YanıtlaSil
 3. Ben bugün tüm yazılarınızı okumaya çalışacağım ama buna da katılmak istiyorum mümkün mü blogunuzı takipdeyim Instagramda da madamemine_ olarak takipdeyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabii katilirsiniz. Birazdan videonuzu gönderecegim.

   Sil
 4. Bloga zaten uyeyım 😊 Bende katılmak isterim

  YanıtlaSil
 5. Ben de katılmak istiyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Elif hanim iletisim formuna lütfen blog takip adinizi ve e mail adresinizi yazar misiniz?

   Sil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads