Challenge Üst Vücut Gün 2.

göğüs dikleştirme- kol sıkılaştırma- sırt egzersizleri

İkinci güne de ısınma ile başlayalım. Bugün vaktinize ve keyfinize göre programınıza yürüyüş ekleyebilirsiniz.
 

İkinci olarak tüm üst vücuda yönelik kuvvet egzersizlerinden oluşan 20 dakikalık bir video ile devam ediyoruz.  Göğüs dikleştirici bir kaç hareket yapalım mı?

 

Sırtımızdaki yağlardan kurtulup düzgün bir sırta kavuşalım.

  
Yine esneme ile bu günü bitirelim.


Bu bir challenge, yani sınırlarınızı zorlayan; kısa sürede forma girmeyi sağlayacak program olduğu için ağır gelebilir. Eğer tüm üst vücuda yönelik egzersizler ve sırt çalışması bir arada çok gelirse ikisinden birini ertesi güne bırakabilirsiniz. Ancak yapabilirseniz ikisini de yapıp güzelce esnemenizi yapıp çalışmanızı bitirebilirsiniz. 

 • Güncellenmiş yayın.


4 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Günaydın... Bu videolar bir ay boyunca hergün yapılacak galiba hergün için ayrı videolar... Bu arada Mail'ini aldım Derya çok teşekkürler🤗

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Günaydin canim. Birsey degil hoplaya ziplaya verirsin insallah kilolari. Ilk gün de yazdim 5 günlük video ekleyecegim 1 haftalik sonra o hafta bir ay tekrar edilecek. Sonra biraz azaltip bir süre sonra challenge i tekrarlamak daha dogru olur cünkü haftada 5 gün bir bölge icin oldukca agir ki üst vücutta agirlik da kullaniliyor.

   Sil
 2. Hımmm anladım evet peki bişey sorucam biz bu yaptığımız sporların etkisini ne Zaman görürüz en azımdan ben haftanın 6 günü yapıyorum tartıya ne Zaman yansır sence?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yogunlukta calisip dengeli de besleniyorsan ilk ay seni memnun edecek sonuclar alabilirsin. Mezura ölcüsünü tartiya ter ih et bence.

   Sil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads