Helps Steps-Adımlarınız Başkalarına Umut Olsun

 Help Steps adı verilen uygulama IOS ve Android işletim sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir.  Adımlarını iyiliğe çevir mantığı ile kullanılan uygulama sayesinde hem sağlıklı bir yaşam hedeflenir hem de yardıma ihtiyacı olanlara yardım edilir.

Uygulama ile adım sayısı ve yürüme-koşma mesafesi hesaplanabilmektedir. Uygulama ücretsiz olarak indirilebilir. Yürüyüş sırasında adımların ve bisiklete binerken de sürüşün değerlendirilmesi mantığı ile hareket etmektedir.

STK ve spor kulüplerinin yanı sıra bireysel kullanıcılar da bu uygulama sayesinde destek elde edebilir. Kullanıcıların yapması gereken ise adım attıklarında Help Steps uygulamasını başlatmak. Kullanıcılar adım attıklarında kısa bir reklam izleyerek adımlarını HS’ye dönüştürdüklerinde başkalarına da destek sağlamış olur.

Bireysel yararlanıcılar için başlatılan kampanyalar sayesinde çeşitli yardımlar sağlanır. Bunlar arasında hastalıklara bağlı olarak yürüyemeyenler için sandalye temini yapılabilir. Bebekleri için puset ihtiyacı olan kişiler de bu gereksinimlerine istinaden uygulamada açılan kampanyalarla destek alabilir.

HS olarak adlandırılan bedel, ihtiyaç duyulan ürünü tanımlar. Kampanya HS bedeli üzerinden açılır. Kullanıcılar adımlarını sisteme gönderdiklerinde hedefe ulaşmaları durumunda cihaz alınarak ihtiyacı olan kullanıcıya gönderilir.Help Steps Nedir?

Help Steps Nedir? Merak edilen konular arasında yer alır. Help Steps adı verilen uygulama mobil işletim sistemleri tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Bu uygulama ile sağlıklı yaşam için atılan adımlar kaydedilir. Kaydedilen bu adımlar sayesinde de yardıma ihtiyacı olan kullanıcılara destek sağlanır.

Kullanıcılar attıkları adımları bağışa dönüştürdüklerinde hem manevi olarak mutlu olur hem de sağlıklı bir yaşam için gerekenleri yapar. Kullanıcıların motivasyonunu artıran bu uygulama her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılmaktadır.

Help Steps Nasıl Kullanılır?

Help Steps Nasıl Kullanılır? Merak edenler için öncelikle uygulama ücretsiz olarak telefona indirilmektedir. Kullanıcı uygulamayı indirdikten sonra bir hesap oluşturur. Oluşturulan hesap sayesinde de gün boyu atılan adımların hesaplanması mümkün olmaktadır.

HS olarak değerlendirilen puanlar biriktirilebilir ya da herhangi bir sivil toplum kuruluşuna bağışlanabilir. Açılmış bir yardım kampanyası varsa adımlar bu kampanya için de bağışlanabilmektedir.

Kullanıcı gün boyunca yürüdüğü adımları kayıt altına aldığında gece 24:00’dan önce adımları HS’ye çevirmelidir. Bu işlem sırasında ise kısa bir reklam izlemesi gerekir. Böylece adımlar HS puanına dönüşebilmektedir. Sonrasında ise dilediği şekilde bağış yapabilir.

Forma girmek ve sağlıklı kalmak için yürürken başkalarına da yardımcı olmak istemez misiniz? Daha önce bilmediğim anca duyunca çok hoşuma giden bir uygulamadan bahsetmek istiyorum bugün. Help Steps uygulaması.

Help Steps Ne İşe Yarar?

Help Steps adı verilen uygulama ücretsiz olarak mobil cihazlara indirilebilmektedir. Uygulama güvenilir olması ile dikkat çekiyorr. Yürüyüş sırasında kullanıcılar adımlarını HS puanına çevirerek bu puanları daha sonra ihtiyacı olan bireysel kullanıcılara, spor kulüplerine ya da STK’lara bağışlayabilir.

Dijital dönüşümün yaşandığı günümüzde farklı uygulamalar sayesinde kullanıcılar yeniliklerle karşılaşmaktadır. Akıllı saatlerin yanı sıra akıllı bileklikler ve mobil cihazlarda kullanılan çeşitli uygulamalar yaşamı kolaylaştırmak üzerine tasarlanmaktadır.

Help Steps uygulaması da kullanıcıları sağlıklı bir yaşam için teşvik ederken başkalarına yaralı olmaları için de motive etmektedir. Bunun için uygulama kullanıldığında elde edilen puanlar yardım için harcanabilir.

Help Steps dünya genelinde kullanılan bir uygulamadır. Dünyanın ilk sağlık ve yardım uygulaması olarak kabul edilmektedir. Yaklaşık olarak 750bin kullanıcıya ulaşmış olan bu uygulama sayesinde çeşitli desteklerin toplanması mümkün olmuştur.

Uygulama cep telefonlarına indirildikten sonra kullanıcıların yürüyüş sırasında gün boyu adımlarını sayabilme özelliğine sahiptir. Kullanıcı bağış yapacağı zaman kurumu kendisi belirleyebilir. Kullanıcı dilerse bir yardım kurumuna ya da spor kulübüne bağış yapabilir. Bu sebeple uygulama çeşitli kesimler tarafından da ilgi ile karşılanmaktadır.

Bu konular da ilginizi çekebilir:

Evde Kendi Spor Rutininizi Oluşturun

Pallof Press Egzersizi Evde Nasıl Yapılır

Yorum Gönder

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

Daha yeni Daha eski

Ads

Ads