Kirpik Lifting İşlemi Nedir, Nasıl Yapılır?Güzel gözler yüzyıllardan beri kadınlarda güzellik ve cazibe merkezi olarak kabul edilmiştir. Kadınların gözleri ile ilgili yazılan şarkı ve şiirin herhalde sayısı tahmin edilemeyecek kadar çoktur. Şekilli bir göz, biçimli kaş çizgisi dışında göz güzelliğini birebir etkileyen kirpikleri de unutmamak gerekir. Hangi kadın uzun, kıvrımlı kirpiklere sahip olmak istemez değil mi? Daha hacimli ve kıvrımlı olsun diye kirpik kıvırma aletleri ve çeşitli özelliklerde rimellere her yıl büyük bir bütçe ayrıldığı bir sır değil. Ancak daha uzun süre ve her gün uğraşmadan uzun kirpiklere sahip olmak da mümkün. Nasıl mı? Tabii ki kirpik lifting işlemi ile.

Kirpik Lifting İşlemi Nedir?

Kirpik kaldırma, kirpikler için kalıcı bir dalga türüdür. Kirpik kılları kalıcı bir şekle sokulması için çeşitli kimyasallarla işlemden geçirilir. Etki, kirpik kıvırıcı kullandıktan sonraki etkiye benzer: Kirpikler yukarı doğru bükülür ve böylece mükemmel bir eğri elde edilir - yalnızca kaldırma sırasında çok daha uzun sürer.

 

Kirpik Lifting’i nasıl yapılır?

 

İlk olarak, lifting pedleri kolayca çıkarılabilen bir cilt yapıştırıcısı ile kapağa tutturulur. Ardından kirpikler dikkatlice taranır ve ped üzerinde istenen pozisyonda sabitlenir. İstenen yoğunluğa bağlı olarak, sekiz farklı ped boyutu arasından seçim yapabilirsiniz.

Kirpiklere kıvrım kazandırmak daha sonra iki aşamada oluşturulur: İlk aşamada kirpiklere bu işlem için özel bir losyon sürülür. Bu sayede kirpiklerin doğal şekli değiştirilebilir. 8 ila 12 dakikalık bir maruziyet süresinden sonra losyon çıkarılır ve kirpikler ikinci bir solüsyonla kaplanır. Bu yeni kirpik şeklini güçlendirir. Burada da maruz kalma süresi yine 8 ila 12 dakikadır. Ardından istenirse kirpikler de renklendirilir, kaldırma pedleri dikkatlice çıkarılır ve işiniz biter. Kaldırma hemen görülebilir.

Lifting etkisi 90 gün kadar sürer. Daha yoğun bir etki için 15 gün arayla 2 kez tekrar işlemi yaptırabilirsiniz. 

kirpik-lifting

 

Eskişehirde yaşayan şanslı kadınlardan biriyseniz size harika bir güzellik salonu tavsiye etmek istiyorum: Este Lorien Güzellik Stüdyosu Eskişehir  https://www.estelorien.com.tr/. Nazik yöneticiler ayrıca Deryanın Spor Günlüğü okurlarına 17 Mayıs-31 Aralık 2021 tarihleri arasında %20 indirim yapma inceliğini de gösterdiler. Bu indirime hak kazanabilmek için güzellik21 kodunu kullanmanız veya bu yazımın ekran görüntüsü ile gitmeniz yeterli. Şimdiden Este Lorien’e şanslı okurlarım adına teşekkür ederim.


 

Kirpik lifting fiyatları nedir, lifting ve keratin bakımı uygulama detayları nasıldır diye merak ediyorsanız https://www.estelorien.com.tr/kirpik-lifting-eskisehir/ adresini ziyaret edip gerekli bilgileri alabilir ve ilk randevunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlıklı kalın, fit kalın, güzel kalın...

 Diğer güzellik/bakım makaleleri

2 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

  1. merak ettiğim bir uygulamaydı, elinize sağlık:)

    YanıtlaSil
  2. Kirpik lifting aslında yaptırmak istediğim bir uygulama senin tavsiye ettiğin salona mutlaka bakacağım canım.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads