Summer 2020 Sneaker Trends - 2020 Spor Ayakkabı Trendleri

For people walking a lot like me, sneakers are indispensable. Most of the year I spend with comfortable sneakers. Since I wear all the time, I buy various kinds of sports shoes in different colours and I also follow the shoe trends.
While I was researching which sneakers are the latest trend, I found the shoessee brand. Of course, I was immediately interested in both comfortable and different sneakers.
I chose casual sneakers  for today, but you can find more different styles of shoes on the company's website. Although comfort is generally given importance, original and different designs come to the fore. While we care about our comfort, we do not need to compromise on the latest trends and elegance.

My Favourite Sneakers

Summer 2020 Sneaker Trends - 2020 Spor Ayakkabı Trendleri

Summer 2020 Sneaker Trends - 2020 Spor Ayakkabı TrendleriHow did you find the casual sneakers I chose? I hope you liked them. What is your sneakers preference? Do not forget to look at the other beautiful shoes on the Shoessee page. I wish you healthy and fit days.

@@@     @@@     @@@     @@@     @@@     @@@     @@@     @@@     @@@     @@@

Benim gibi çok yürüyen insanlar için spor ayakkabı vazgeçilmez. Yılın büyük bir kısmı, rahat spor ayakkabılarla geçiriyorum. Sürekli giydiğim için tabii çeşit çeşit, farklı renklerde spor ayakkabı alıyorum ve ayakkabı trendlerini de takip ediyorum.
En son hangi spor ayakkabılar trend diye araştırırken shoessee markasını buldum. Hem rahat hem de farklı spor ayakkabı modelleri ile tabii hemen ilgimi çekti.
Bugün için casual sneaker modellerini seçtim ancak daha farklı tarzlarda ayakkabı modellerini de firmanın web sayfasında bulabilirsiniz. Genel olarak rahatlığa önem verilse de, özgün ve farklı dizaynlar ön plana çıkıyor. Rahatlığımıza önem verirken, son trendlerden ve şıklıktan ödün vermemize hiç gerek yok.
Seçtiğim modelleri nasıl buldunuz? Sizin spor ayakkabı tercihiniz nedir? Shoessee sayfasındaki diğer birbirinden güzel ayakkabılara bakmayı unutmayın. Sağlıklı ve fit günler dilerim.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bir Ayakkabıyla Birden Çok Tarzı Yakalayın
Yollardaki En Büyük Yardımcınızla Tanışın

6 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Thank you very much for useful post dear!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. I am glad that you like my post about sneaker trends:)

   Sil
 2. There is nothing better than a fabulous pair of sneakers!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. I agree with you dear. Sneakers are my favourite shoes too :)

   Sil
 3. Güzel modelleri var bu markanın

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de çok beğendim spor ayakkabı zaten çok severim :)

   Sil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads