Mega Pilates Terapi Merkezi İle 2 Saat Ücretsiz Pilates Kazanma Şansı

Yaz sezonu bitti, ama bir sonraki yaz göz açıp kapayıncaya kadar gelir. Yazı birkaç kilo fazla ile kapatanlar veya sadece formunu korumak isteyenler için yepyeni bir etkinlik ile karşınızda olmaktan çok mutluyum. Benim için her yeni etkinlik yeni bir heyecan demek.
Göztepe' de bulunan Mega Pilates Terapi Merkezi, instagram ve blog takipçilerime iki saat ücretsiz pilates dersi verecek. Üstelik herhangi bir üyelik şartı olmadan. Gerçi ben sayfalarını incelediğimde sonrasında derslere devam etmek isteyeceğimi düşündüm orada olup katılsaydım. Herhangi bir şart öne sürmeden bu iki saati hediye etmeleri de büyük nezaketti kendilerine çok teşekkür ederim :) Çekiliş yok bu etkinliğe herkes katılabilir. Şartları yerine getirenlerin ismini ben merkeze bildireceğim orada adınız kayıtlı olacak. Dersleri 11.30-15.30 saatleri arasında verebiliyorlar o yüzden telefonla randevu almanız gerekiyor. Tabii bu etkinliğe katılmanızın birkaç şartı var onlar da :
1. Bloğumu izleyiciler bölümünden takip etmek. Resim de ekliyorum bulamadım deniyor hala :)

blog takibi2. @deryaninsporgunlugublog instagram adresimi ve @megapilatesterapimerkezi adresini takip etmek.
3. Etkinliğe katıldığınızı ister yorum kısmına, istemiyorsanız iletişim formuna adınızı soyadınızı, blog takip ve instagram takip adınızı yazmak.


Bu fırsatla Mega Pilates Terapi Merkezi ile ilgili birkaç bilgi vermek istiyorum.Merkezde, Cadillac Reformer Pilates, Klinik Pilates, Hamile pilatesi, Çocuk Pilatesi hizmetlerinin dışında; omurga sağlığı ve osteopati çalışmaları da yapılıyor.
Mega Pilates Göztepe

Adres: Feneryolu Mahallesi Gazi Muhtarpaşa Sok. No. 18
Telefon: 0538 688 89 89
Etkinlik süresi şimdilik bir ay ile sınırlı. Yani 28 Eylül-28 Ekim tarihleri. Talep fazla olursa ilerleyen zamanlarda bildireceğim. Herkese fit günler dilerim.

5 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. İstanbul'da yaşayanlar için çok güzel bir fırsat.Biz de duyuralım :)

  YanıtlaSil
 2. O zaman duyuralım. Eskişehir'de olaydı iyiydi :)

  YanıtlaSil
 3. Güzelmiş şimdiden başarılar herkese 👍

  YanıtlaSil
 4. bana çok yakınmış ne güzel :) katılmak isterim sizi takipteyim zaten :)
  @lezzettramvayı arzu batur yalçınkaya

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads