Derya İle Yaza Fitiz - 2. gün

Barre workout


Eveeet dünden kaslar ne durumda :) Geldik ikinci güne. Kısa bir ısınma videosu ekliyorum yine başlangıçta biraz ısınma ve esneme olsun. Bu arada bu program barre workout ağırlıklı olduğu için alışmayanlara kas ağrısı yapabilir ilk zaman. O yüzden bu hafta ilave esneme videoları da ekleyeceğim.This is the 2nd day of our summer fit programm. We are beginning with a warm up and stretch video. I hope you enjoy it. Please write me about this programm.


Ve bir kalça çalışması ile devam ediyoruz. Our 2nd video is for butt and lower body.


Üst vücudu unutmayalım. 3rd video is for upper body.Ve son videomuz karın çalışması. Esnemeyi unutmayın. Yarın üçüncü gün videoları ile devam edeceğiz. Our last video is for abs. Please forget not to stretching. The 3rd day videos are comming tomorrow.

11 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Ben 1.gün hareketlerini yaptım. Ama şu an kolumu kaldıramıyorum :)) Umarım zamanla alışmaya başlarım. Zormuş vallahi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kolay degil kondisyon gerektiriyor. Umarim devam edersin 😊

   Sil
 2. Ah biraz daha genç olmak varmış Derya. Aslında balerinlerin o bacak kaldırmaları hariç diğerlerini yapardım. Emeğine sağlık. Sevgilerimle :)

  YanıtlaSil
 3. Isınma olmadan direk harekete geçmemek gerek gerçekten de.Daha başlayamadım ama zor gibi geldi bana...

  YanıtlaSil
 4. Kalça çalışmasını mutlaka deneyeceğim :))

  YanıtlaSil
 5. merhaba yine çok güzel bir çalışma hazırlamışsınız elinize sağlık. Geçen hafta beş günüde yaptım çok beğendim. İnşaallah bir aksilik çıkmazsa devam edeceğim.Benim bir sorum olacak Derya en büyük sorunum kalçam bu yapacağım çalışma yetermi yoksa ek başka kalça egzersizleri yapmalımıyım.(tabi bunlardan sonra halim kalırsa)Cevaplarsan çok sevinirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu programa ilave kalça hareketine gerek yok içinde yeterince var. Devamli yaparsaniz çok yararini görürsünüz. Sevgiler 😊

   Sil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads