Yoga Bodega Workout

yoga-evde yoga-

Spor alanında her gün kitleleri peşinden sürükleyen yeni akımlar çıkıyor. Her akımı takip etmemiz tabii ki gerekmiyor ancak bazıları hem eğlenceli, hem faydalı. Bodega da bunlardan biri. Bodega yoga ve fitness hareketlerinin birleşimine deniyormuş.

YOGA BODEGA  NEDİR?

BODEGA hareketleri, vücudu hedeflenen şekilde şekillendirmek ve onu içeriden sürdürülebilir bir şekilde güçlendirmek için mükemmel bir yaklaşıma sahiptir, böylece sizin uzun süre sağlıklı kalmanızı sağlar.

 Adı "Bodyworks Yoga ile tanışıyor" anlamına gelir ve bu nedenle işlevsel bir tam vücut egzersizi anlamına gelir; VINYASA Power Yoga'nın asanaları ile vücut şekillendirme unsurlarını birleştirir, hareketin gücü ve neşesi vücut gerginliği ve dengesini sağlar. Her aşamada, kas  sistemi koordine etmek ister ve çekirdek kasları eğitilir!

 BODEGA  sırtı ve omurgayı güçlendirir, sağlam ve esnek kılar. Antrenmanın odak noktası tüm kas sisteminin işlevsel olarak güçlendirilmesi ve kas-iskelet sisteminin dengelenmesidir.

Bunlar da ilginizi çekebilir: Temel Yoga Hareketleri Shavasana

Örnek Bir Yoga Bodega Çalışması

Çok hoşuma giden, başlangıç seviyesindekilerin bile yapabileceği bir video buldum, sizlerle de paylaşmak istedim. Rahatlayıp esnerken, aynı anda vücudumuz da çalışsın.
3 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. İnceleyeyim hemen. Teşekkürler. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Birsey degil canim. Bircok örnegi var zaman zaman paylasacagim.

   Sil
 2. Dediğiniz yoga hareketleri bu muydu?

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads