Doris Hofer Squatgirl - Derya Öneriyor

squatgirl-doris hofer-


Herkese merhaba !!! Epeyce uzun zaman oldu yeni bir you tube kanalı tavsiye etmeyeli. Biliyorsunuz zaman zaman beğendiğim ve takip ettiğim kanalları tavsiye edeceğimi söylemiş ve bir başlangıç yapmıştım. Bugün Alman asıllı olan ama uzun zamandır Türkiye' de yaşayan nam' ı diğer Squatgirl; Doris Hofer kanalına yer vermek istedim. Doris' in çalışmalarını ve önerdiği videoları çok beğeniyorum doğrusu. Son derece yapılabilir hareketler öneriyor. Birkaç videosunu kışın evde spor yaptığımda denemiş ve çok sevmiştim. Zaman zaman da videolarından beğendiklerimi size önermeye devam edeceğim. Türkçe olması da oldukça pratik tabii.

Squat Girl - Doris Hofer Kimdir ?

Kimdir bu Squatgirl, biraz ondan bahsetmek istiyorum. Kendi sayfasından aldığım bilgilere göre 41 yaşında olan bu güzel ve sempatik kadın, aynı zamanda iki çocuk annesi. Çocukluğundan beri sporla içli dışlı imiş ama ikinci çocuğunun doğumundan sonra daha bir profesyonel ilgilenmeye başlamış. American Council On Exercise Sınavına girip sertifikalı bir antrenör olmuş. Kendi sayfasında da spordan beslenmeye, pek çok faydalı bilgi veriyor. Türkiye' de bu tarz antrenör ve sayfalar yetersiz bana göre ve squatgirl, bu açığı güzel bir şekilde kapatıyor. Sayfasını incelemek isterseniz buradan bakabilirsiniz. Bu da you tube kanalı, mutlaka üye olun derim.

Squat Girl - Örnek Çalışmalar

Son olarak you tube kanalından seçtiğim bir video da eklemek istiyorum. Yaz mevsimi fit kalmaya devam etme mevsimi :) Tabii eklemek istediğim bir de bilgi var, sadece bu videolarla hiç bir antrenöre benzemeyi beklememeliyiz. Onlar çektikleri bu videolar haricinde salonda da çok spor yapıyor ve beslenmelerine çok dikkat ediyorlar. Ama tabii ki evde yapacağınız sporla da çok güzel bir forma girmeniz mümkün. Yeter ki devamlılığı sağlayın ve disiplini elden bırakmayın.


Sizler hiç squatgirl videolarını uyguladınız mı? Uyguladıysanız nasıl buldunuz? Video önerilerim arasında daha sık görmek ister misiniz? Yorum kısmına yazarsanız çok sevinirim. Herkese fit ve sağlıklı günler dilerim.
10 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Bu ara hem yoğunluktan hem sıcakten sporu fena aksatıyorum. Evde yapayım desen sıcak boğuyor adeta. Neyse ki dışarıda işlerim çok da hareketliyim

  YanıtlaSil
 2. Hello, thanks for the information. Have a nice day

  YanıtlaSil
 3. Ben çok sevdim bir boş vakit bulsam artık başlasam çok sevineceğim.

  YanıtlaSil
 4. Ben de telefonuma bir program indirdim, 30 günde bakalım neler olacak bedenimde :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads