Airtrackzone Ürünleri İle Keyifli Aktiviteler-Derya Öneriyor

Herkese merhaba !!! Bildiğiniz gibi zaman zaman dünyadaki değişik spor akımlarından bahsediyorum. Dünyada spor ve aktivite alanındaki yenilik ve değişimlere ayak uydurmak neredeyse ışık hızı gerektiriyor. Her gün yeni bir ürün veya akım ortaya çıkıyor. Bunların arasında çok faydalıları olduğu gibi, hayati tehlike yaratabilecek akımlar da yok değil. Bugün size oldukça güvenli ve aslında okul zamanlarımızdan da bildiğimiz bir ürünün daha modern halini anlatacağım. Airtrack Factory (Air Mat For Gymnastics), birden fazla kişinin kullanabileceği büyüklükte şişme jimnastik minderleri. Okulda ne kadar keyif alarak kullandığımızı hatırlıyorum, hala kullanılıyor bu tarz ürünler ama tabii bizimkiler oldukça sert ve rahatsızdı. Yine de çok eğlenirdik. Takla atıp dururduk spor derslerinde :)
Yeterince büyük bir bahçesi veya yeşil alanı olanlar, parklar, büyük teraslar, havuzlar gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilir ve çocuk büyük demeden herkese keyifli anlar yaşatabilir. Tabii ki çok ucuz ürünler değil, ama güvenlik açısından kaliteli malzeme kullanılması gerektiğini düşünüyorum bu tarz ürünlerde. Üstelik kullanım ömürleri de uzun olduğu için kendini amorti edebilir.
Bu konuda kurulduğu 2008 yılından beri kaliteye ve güvenliğe büyük önem veren Aitrackzone firmasında çeşili renk ve büyüklükte ürün bulmak mümkün. Dünyanın dört bir yanına satış yapıyorlar. Ayrıca satış sonrası herhangi bir sorun olursa, ürün onarımı için ücretsiz bakım malzemesi de sağlıyorlar. 24saat servis veren bir satış sonrası ekipleri var. Ev veya özel şahısların kullanımı için airtrack factory home edition, yani ev-özel kullanıma uygun ürünleri ve profesyonel kullanıma uygun ürünleri mevcut. Karada ve suda kullanılabilen farklı çeşitler de var. 3-4 metrelik bir alan ayırabiliyorsanız gerçekten çok ideal bir zaman geçirme alternatifine sahip olabilirsiniz.
İnnovative gray&green color air gym mat (Home Edition)


Takla atmak, köprü yapmak, hoplamak zıplamak gibi çeşitli hareketlerin rahatlıkla yapılabileceği şişme minderler 2000 metrekarelik bir alanda, profesyonel ekipler tarafından üretilmektedir. Firma kurulduğundan beri ürünlerinin kalitesini geliştirme ve yenilikler için araştırma ve çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Gazı kolayca alınıp, kolayca şişirilebildiği için transportu da oldukça pratik. 

Gray Pink Color Cheer Air Track

Gördüğünüz gibi suda da rahatlıkla kullanılabiliyor. 
Siz bu tarz spor malzemeleri için ne düşünüyorsunuz? Ben bahçede yerim olsa kesinlikle alırdım. Çocuklar için bence trampolinden bile güvenli. Tabii ki kendim de bu eğlencede yer alma fırsatını kaçırmazdım :) Resimlerin altındaki linklere tıklayıp ürün detayları ve fiyat bilgilerini inceleyebilirsiniz. 
Herkese aktif ve keyifi günler dilerim. 

Hello to everyone !!! As you know, from time to time I am talking about different sports trends in the world. Keeping up with the innovations and changes in sports and activity around the world requires almost speed of light. Every day a new product or current is emerging. Some of them are very safe, and some are dangerous. Today I will tell you about the modern state of a product which is quite safe and actually, we know from school times. Airtrack Factory (Air Mat for Gymnastics) is an inflatable gym that can be used by more than one person. I remember how much we enjoyed using it in school, it is still being used, but of course, ours were very hard and uncomfortable. Nevertheless, we had a lot of fun. In the sports lessons, we stopped at :)

It can easily be used in places such as big enough gardens or green spaces, parks, large terraces, pools, etc., and everyone can enjoy pleasant moments without being bigger. Of course not very cheap products, but for safety reasons, I think that quality materials should be used in these types of products. Moreover, because they have a long service life, they can pay for themselves.

Since its inception in 2008, Aitrackzone, which places great emphasis on quality and safety, is able to find products in a variety of colors and sizes. They sell all over the world. They also provide free maintenance material for repairs if there are any problems after the sale. There is an after-sales team that serves 24 hours. AirTrack factory home edition, suitable for home or private use and suitable for professional use, is available for home or private use. There are different varieties available on land and in the water. If you can distinguish a space of 3-4 meters, you can have a very ideal alternative to spending time.

The inflatable cushions, which can be easily carried out with various movements such as throwing, bridging, hopping, jumping, etc., are produced by professional teams with an area of 2000 square meters. Since its inception, the company has been continuing to research and improve the quality of its products and innovations. Transportation is also very practical as the gas can be easily removed and inflated easily.
It can be used easily in water as you see it.

What do you think about these kinds of sporting goods? I would definitely take it if our garden was big enough. For children, I think it's even safer than a tramp. Of course, I would not miss the opportunity to take part in this event :) You can click on the links under the pictures to see the product details and price information. There is also a 20% sales cushion.

I wish everyone active and enjoyable days.


20 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Tek kelimeyle bayıldım !.. hemen fiyat araştırması yapacağım. Teşekkürler Derya :)

  YanıtlaSil
 2. Lovely post dear! Have a great weekend! xx

  YanıtlaSil
 3. ilginç bir ürün teşekkürler canım paylaşım için :)

  YanıtlaSil
 4. Ahhh bir de bahçem olaydı iyiydi :)))))

  YanıtlaSil
 5. bunları hiç görmedim ben..

  YanıtlaSil
 6. derya nasıl güzelmiş bu ürün çocuklarada eğlence :D

  YanıtlaSil
 7. Sadly, I don't do much sport but I should change my habits for my own good. That matress seem perfect to start doing some activities.
  Have a fantastic day!
  Regards,
  Flo

  YanıtlaSil
 8. çok güzel birşeymiş gerçekten, paylaştığınız için teşekkürler..:)

  YanıtlaSil
 9. çok güzeller ama elimizin altında olduğunda maalesef yapmıyoruz ama salonda oldu mu yapıyoruz

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads