Selülitten Kurtulmak Ve Bacak Genelini İnceltmek (1)

Hazır program

Geçenlerde baldır ve bacak yağları ile ilgili bir yazı eklemiştim. Okumadıysanız buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Söz verdiğim gibi bu yıl spor programları ekleyeceğim mümkün olduğunca. Yeni keşfettiğim Lumowell kanalında çok basit gösterilen, herkesin anlayabileceği hareketler var. O yüzden bu hafta için o kanalın videoları ile bir bacak geneli programı hazırladım. Bu program tüm bacağa uygun olduğu için üst, iç ve dış bacak, baldır, kalça, selülit gibi her alana faydası var. Ağır gelirse her gün bir video seçip de yapabilirsiniz. Mutlaka yanı sıra yürüyüş ve esneme hareketlerinizi atlamayın. Unutmayın ki üşengeçliğin bu konuda faydası yok. Yapmaya üşenip sadece bu videoları uyguladık başarılı olmadık diye mesajlar atmanızın da bir yararı yok ben programı verirken yapmanız gerekenleri tam olarak yazıyorum. 

Birinci videomuz bacak genelinde selülit oluşumuna karşı. 

Kalça, basen yağlarından pek çok kadın şikayetçi. Ancak biraz yürüyüş ve bu hareketlerle yağları yakmamanız için bir neden yok. Tabii dengeli beslenme ve bol sıvı alımına da dikkat etmelisiniz. 
Birinci günün videoları bunlardı. Yürüyüşünüzü ister hemen ardından, ister daha sonra yapın. Günde en az yarım saat ile bir saat arası yürümeye özen gösterin. 
Yarınki videolarda görüşmek üzere. Aynı sorunu yaşayanların faydalanabilmesi için yazımı paylaşmayı unutmayın. Sağlıklı ve fit günler dilerim. 

18 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. İlk fırsatta göz atıyorum videolara :)

  YanıtlaSil
 2. Yazıyı iş yerinde okuduğumdan videoları izlemedim ancak akşam unutmazsam bakacağım . 😂 Sporun her türlüsünü severim işe yürüyerek gidip geliyorum. Yürüyüş kısmı tamam . 💪🏻 Diğeri akşama kaldı 🙄 Sağlıklı günler 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cok sevindim spor yapanlar yazinca mutlu oluyorum 😊

   Sil
 3. Düzenli uygulandığında farkı görecektir insanlar.Üşenerek nasıl olsun ki?Ellerine sağlık canım benim :)

  YanıtlaSil
 4. 2.cümlende ''buraya tıklayarak'' yazan yerde link yok Derya,bilgine :)

  YanıtlaSil
 5. Hepimizin kabusu gibi bir şey selülit neyse ki düzenli spor ve beslenmeyle kurtulmak mümkün, tekrar olmaması için halen yürüyüşe devam ediyorum bu videoları da mutlaka uygulayacağım.

  YanıtlaSil
 6. Merhaba, blogunuzu çok beğendim. Keşif etkinliği yapıyorum, katılmanız beni çok memnun eder :)
  https://benirva.blogspot.com.tr/2018/01/blog-kesif-etkinligi-suresiz.html

  YanıtlaSil
 7. bende bu videoları denicem düzenle denersem kesinlikle işe yarar ondan eminim de kendimden bir türlü emin olamıyorum :(

  YanıtlaSil
 8. yazı başlığını gördüğüm anki tepkim aha tam bana göre oldu :) Hemen kaydediyorum şu ara en aradığım şeydi.

  YanıtlaSil
 9. Üst bacak çocukluğumdan beri dert.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabii genetigin de etkisi büyük ama sporla oldukca basari saglaniyor 😊

   Sil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads