13 Kasım 2017 Pazartesi

Evde Olması Gereken 6 Spor Malzemesi

Herkese merhaba !!! Bugün sizlere hepsiburada.com sitesinden seçtiğim birkaç spor malzemesini paylaşmak istiyorum. Evde spor yapmak için çok fazla bir şeye ihtiyacımız olmasa da, ufak tefek birkaç yardımcı fena olmuyor. Spor malzemesi seçerken, hem sağlığınız ve güvenliğiniz açısından ; hem de uzun ömürlü olması açısından kaliteli ürünlere yönelmenizde yarar var. 
Pembe atlama ipi . İp atlamak her ne kadar benim çok sevdiğim bir şey değilse de oldukça fazla kalori yaktıran bir kardio çeşidi olduğu tartışılmaz. O yüzden yapabiliyorsanız bu renkli ipler hem sizi motive edecek hem yağlarınızı eritecek.

Mavi atlama ipi . Bu da tatlı mavi renkte bir atlama ipi
Pilates çemberi benim olmazsa olmazlarımdan biri. Gerçekten kol ve bacak çalışmaları için evden eksik etmiyorum. Pilates çemberi alırken, mutlaka ucuz olanı değil kaliteli olanı tercih etmeye çalışın. İçinde metal çember olduğu için kırılma durumunda ciddi yaralanmalara yol açabilir. Ben çok memnun olduğum crivit markasından alıyorum ama hepsiburada.com' da gördüğüm bu çemberi de çok beğendim. 

Ben genelde halı üzerinde yer hareketlerimi yapıyorum ama yazın terasta ve bahçede de yapabilmek için kendime de mat alacağım. Pembe pilates topu
Pilates topu da benim kullanmadığım malzemelerden, ama seveni de çok ve gerçekten çok güzel hareketler yapılabiliyor. Bu pembe topun rengine bayıldım ve mutlaka sizlerle de paylaşmak istedim.
Ve son olarak da çok tatlı mavı renkte bir pilates seti. Türkiye' deki fıyatları bizim burası ile karşılaştırınca bana çok ucuz geliyor tabii .

10 yorum:

 1. Evimizde spor salonu imkanı yaratma fikri çok hoş. Plates topları da pek sevimli görünüyor.

  YanıtlaSil
 2. Great post darling, so nice and interesting.
  Like it so much. Have a nice day!

  Follow you! Visit my blog and follow if you want!
  Visit me, Maleficent

  YanıtlaSil
 3. Bugün işte tüm bunları kullanmak için zaman olsun diye bir yazı gönderdim.
  Sabahları en az 20 dakika yürüme aletinde oluyorum :)

  YanıtlaSil
 4. bütün bunlar evde var da yapmak için ?????

  YanıtlaSil
 5. Aslında evdeki heemen her objeyi kullanabiliriz spor aleti olarak da... Kim kullanacak???

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de sandalye merdiven her seyden faydalaniyorum 😊

   Sil

Whatsapp Düğmesi Yalnızca Mobil Cihazda Çalışır

Aramak İstediğinizi Yazın ve Enter Tuşuna Basın