Ücretsiz Spor Etkinliklerinden İzlenimler - Arzu Batur Yalçınkaya Anlattı


Herkese selamlar. Bugün bloğumda Lezzet tramvayı bloğunun sahibesi sevgili blogger arkadaşım Arzu Batur Yalçınkaya konuğum. Kendisi,  Mega Pilates Merkezi ve B fit İstanbul şubelerinin okurlarıma sağladığı ücretsiz spor etkinliklerine katılan ilk isim oldu. Çok güzel bir yemek bloğu olan Arzu hanım, formuna ve sağlığına da dikkat eden kadınlardan.
 •  Sevgili Arzu, öncelikle iki etkinliğime de katıldığın için çok teşekkür ederim. Ben öncelikle şunu belirteyim, hem Mega Pilates Merkezi hem birçok şubesi ile büyük bir katılım yapan B fit’ e çok müteşekkirim. Gerçekten çok büyük bir nezaket örneği göstererek, blog takipçilerime bu hediyeyi mümkün kıldılar. Sana birkaç sorum olacak. Etkinliklerden memnun kaldın mı?

 • Genelde spor yapan birisi olarak gerçekten çok keyif aldım. Beni spor merkezlerine yönlendirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. 


 • Bu süre içinde öğrendiğin, aa ben bunları günlük hayatıma da alır uygularım diyebileceğin yenilikler oldu mu?
 • Bu spor etkinliklerinden aldığım yeni bilgiler tabii ki oldu. Örnek verirsek, gün içinde 2 litre su içmemiz, spor sonrası süt içmenin yağ yakımını arttırdığı, yaş aralığına göre nabız sayısının ne kadar olması ve önemi, sporu gün içinde istediğimiz saatlerde yapabileceğimizi, nefes alış şeklimizle yağ yakımını arttırabileceğimizi, sabah sporuna başlamadan önce kesinlikle kahvaltı yapmamız gerektiğini öğrendim. Tabii bu öğrendiklerimi günlük hayatımda uygulamaya başladım. 

 • Sence bir salona uzun süreli üye olmadan önce kısa süre deneme süresi faydalı oluyor mu?


 • Her bireyin bünyesi farklı olduğu için farklı çalışmalara ihtiyacı olabilir. Kilosundan çok fazla şikayeti olanların vücutlarını disipline sokabilmeleri için, kesinlikle üye olmaları şart diye düşünüyorum. Fakat kilosu fazla olmayan ve sağlık açısından spor yapan bireyler için devam etmeye karar verip vermemekte deneme süresinin yeterli olduğunu düşünüyorum.  • Sadece bloğumun takipçileri oldukları için ücretsiz faydalanabilecekleri bu etkinlikler için kadın okurlara söylemek istediğin şeyler var mı? Katılmalarını önerir misin? • Spor her yaş için kesinlikle şart. Spor yapanlar kesinlikle hem sağlıklı hem de daha uzun ömürlü oluyorlar. O yüzden mutlaka katılmalarını öneririm. 

B fit' in melekleri :)

B fit Göztepe

B fit şubeleri ve Mega Pilates Merkezi ' ne okurlarıma tanıdıkları ücretsiz deneme süresi için tekrar teşekkür ediyorum. Sizler de bu güzel fırsattan faydalanmak isterseniz buradan ve buradan  katılım şartlarını okuyabilirsiniz. Etkinlikler için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Fit kalın, sağlıklı kalın...

20 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. 30 yaş daha genç olsam ben de her gün spor yapmak isterim, spor salonu filan ne güzel. Tüm spor yapan hanımlara kolay gelsin:) Başarılar:)

  YanıtlaSil
 2. Çok güzel olmuş Derya'cım, zaten hediyen de harika :)

  YanıtlaSil
 3. Güzel bir hediye olmuş.Arkadaşımız da memnun kalmış.Spor,şart diyorum ben de :)

  YanıtlaSil
 4. Hello, thanks for the information. Have a nice day

  YanıtlaSil
 5. Ne güzel bir hediye olmuş.Çok şanşlı arkadaş😍😘

  YanıtlaSil
 6. yazı çok güzel olmuş özellikle spordan sonra süt içmenin yağ yakımını kolaylaştırdığını yeni öğrenmiş oldum çok iyi oldu,
  sevgiler...

  YanıtlaSil
 7. işine de yaraması harika olmuş sağlıklı günler diliyorum :-))

  YanıtlaSil
 8. Sayende keyifli ve sporlu günler yaşadım. Deryacım tekrar teşekkürler

  YanıtlaSil
 9. Çok güzel bir hediye olmuş.Spor şart tabii😊

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads