Soslu Badem'in Bloğundaydım

Sevgili blogger arkadaşım Soslu Badem bloğunda benden bahsetmiş. Çok duygulandım ve mutlu oldum. Yazıyı okumak ve güzel bloğunu ziyaret etmek isteyenler http://www.soslubadem.blogspot.com.tr/ adresine uğrayabilir. Bloğunda herkese göre bir konu mutlaka var. Kozmetik ürün tanıtımları bizler gibi spor yapan fit ve güzel kalmaya çalışan bayanlar için çok aydınlatıcı. Genelde denediği ürünleri samimi bir şekilde tanıtıyor. İyi ise iyi kötü ise kötü. Kandırmaca yok yani. Ayrıca kitap tanıtımları da var. Ben kendi adıma artık kim ne kullanmış ne yenilikler var diye blogları geziyorum. Eskiden aklıma gelmezdi doğrusu. Okuya okuya blogger reklam amaçlı mı yazıyor yoksa dürüstçe ürünü mü tanıtıyor ayırt etmeye başladım. Soslu badem de bu samimi arkadaşlardan biri.

8 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Yaşasın blog dayanışması:) Çok güzel oluyor bu şekilde birbirine destek vermeler. Bu arada bir ara bende danışacağım sana ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabii sevinirim. Evet aynı ilgi alanını paylaştığın insanların takdirini kazanmak başka güzel. Sevgiler.

   Sil
 2. canım hiç gerek yoktu... utandım şimdi....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bademcim izin almadim ama bloglarimda biraz böbürleneyim dedim. E birkaç kelime de senden bahsediverdim. Hem sevdim de bu isi. Ara ara yazayim sevdigim bloglari.

   Sil
 3. blog dayanışması güzel. Makyaj bloglarının doğruyu yazması önemli:)

  YanıtlaSil
 4. Merhaba, ürün denemeleri ve kitaplar hakkında yazılanlara blog dünyasına girdikten sonra okur oldum. Bu sayede eksiklerimi tamamlıyorum. Soslubadem in ayrıca keşif etkinliği varmış sayenizde öğrendim. Teşekkür ediyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ben de sizin gibi tesadüfen buluyorum kesif etkinliklerini. Degisik konulardaki bloglar okuyunca insan her zevke göre paylasimlar buluyor.

   Sil
 5. Enjoyed reading your blog post. Ur blogger friend farya khan
  Beauty and dewdrop blog

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads