Öğretmenler Günümüz Kutlu Olsun


12 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. saygıyla baş öğretmenimizi anıyoruz, bütün öğretmenlere de sevgiler, rahat çalışma şartları diliyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler canım. Ben anaokuluna uzun bir ara vermiş olsam da bu mesleğin içinde olmaktan çok mutluyum.

   Sil
 2. ayyyy ne önemli meslek ama yaaaa :) öyretmenlerimi hep düşünürüm kiiii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarim iyi anilardir :))

   Sil
  2. ay evet hepsi iyi. maalesef çok fazla başarılı öğrencilerdendim. şimdi bana çok sıkıcı geliyor o çalışkanlığım :) keşke tembel olsaydım daha zevkli olurdu yaa :)

   Sil
  3. Ben de çaliskanlardandim. Eglenemedik mi dersiniz? Yine de okul anilari unutulmaz.

   Sil
  4. ay eğlendim tabiiii :)))) ya baksanaaa, sende bi yanlış anlama var galibaa. ben hiçbir blogu takip etmiyorum ki. senin blogu da takip etmedim. ama zaten takip ettiğim bir tek blog bile yok ki. yani bir tek bloga bile üye değilim. serbest izliyom okuyom ben ve iyi de okurum. bi deee, sporla ben de ilgiliyim yaaa. spor da sağlıklı yaşam da ilgi alanıma çok giriyor kii. ay yani farklı kulvar da yok. tecrübe fark filan yok ki. ya ben çok seviyom yazdıklarını ve çok da faydalı. sen demişsin yaaa, "artık" takip etmiyon diyeee. yani şimdiye dek yıllardır hiç bi bloga üye olmadım kiii. ama nerden kapıldın ki yaaa böle bişiyeeee ama özür dilerim üzüldüysen incindiysen de ama yok öle bişiii. hatta, baak, blog defterim var. seni de tanıtcam yakında. hatta bak not defterimde şöyle diyor. kübo 5'e yorum yapmıştı ya soygül onu da tanıtmayı unutma. ben de yüzücüyüm ya ve masa tenisi. yani profesyonel olarak yaptım yapıyom. bi de çevrem sporcu dolu. ayyyy umarım üzülmdein de miiii :)

   Sil
  5. Tesekkur ederim sevgili deeptone güzel sözler için. Ben deeptone ismini gördügüme emindim listede demek ki yorumlarda görmeye o kadar gözüm alismis ki listede de görüvermisim. Üzülmüstüm simdi gecti. Sevgiler.

   Sil
  6. oh geçsin.:) bir tek bloga bile üye olmuyom bak neden biliyon mu? :) denedim üye olmayı. bi bloga üye olunca büssürü arkadaş hemen bana da üye ol diyor. sonra sitem ediyolar. böylece kimse sitem edemiyooo. ama duu sen sana arkadaş getircem ki zateeen :)

   Sil
 3. Tesekkürler tüm bloglara ne kadar çok zaman ayirdiginizin farkindayim.

  YanıtlaSil
 4. Elleri öpülesi insanlar hele de hakkını vermiş ise baş tacı hepsi:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tesekkürler Hatice hanim. Bir anaokulu ögretmeni olarak ben de üzerime aliniyorum bu güzel sözleri :)

   Sil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads