Callanetics...


Callanetics ile 10 saatte 10 yaş gençleş 

Callanetics nedir hiç duydunuz mu?70`li yillarda eski bir balerin olan Callan Pickney`in bulduğu bu esneme hareketlerine dayalı çalışma derindeki kasları esnetip uzatarak, vücuda ince bir görünüm kazandırıyor. Hiç kilo vermeden bile 2 beden kücük görünmeniz mümkün. Haftada 6 gün yapilan bu çalisma çok kısa sürede etkisini gösteriyor. Birçok videosu olsa da, bence en etkilisi 10 saatte 10 yaş gençleş videosu.


10 saatte 10 yas gencles10 saatte 10 yas gençleşi bulmak çok kolay değil sürekli you tube`a eklenip kaldırılıyor. İlk eklediğim video karın için olan bölümden,  evolution, cardio callanetics, pm- am gibi birkaç çeşidi var. Evolution da cok iddiali. Tek seansta skinny jean giyebilirsiniz deniyor ama denedim, inanmayın... Tabii mucize beklememek gerekiyor . Yerli ve yabancı bulabildiğim bütün forumları okudum. Yapanlar çok memnun. Haftada 2-3 yapan da her gün yapan da var. Gerçekten özellikle bacaklarda güzel bir sıkılaşma sağlıyor. Bacak hareketleri sadece esneme olarak bile yapılabilir normal spor çalışmanızdan sonra.
Ben kendi deneyimlerimden yürüyüş ile birlikte yapıldığında çok etkili olduğunu ve özellikle bacaklara çok güzel şekil verip sıkılaştırdığını gözlemledim.Daha yeni Daha eski

Ads

Ads