Spor Kremleri

Spor modası için araştırma yaparken, spor yapanların kullanabileceği bazı farklı ürünleri de tanıtmak istedim. Spor kremleri ve evde kullanılabilecek küçük spor aletleri gibi. Spor yapanlar bilir, spor sonrası ve bazen ertesi gün bile kas ağrıları hissedilir. İşte bu ağrıları gidermeye yarayacak birkaç ürün tavsiyem olacak bugün.

https://www.amazon.de/Magnesium%C3%96l-Ultra-Sport-Muskelregenerations-%C3%96l-Muskelschmerzen/dp/B0151FPKY4/ref=as_sl_pc_tf_til?tag=derysporgunl-21&linkCode=w00&linkId=&creativeASIN=B0151FPKY4
Kas ağrıları için vücudunuza masaj yapabileceğiniz bir magnezyum yağı. Kremle ilgili detaylar için buraya bakabilirsiniz. A magnezyum oil for sore muscles.
https://www.amazon.de/2in1-Sportgel-unterst%C3%BCtzen-Heilvorg%C3%A4nge-tiefenwirkende-Muskelentspannung/dp/B01LXRXU8L/ref=as_sl_pc_tf_til?tag=derysporgunl-21&linkCode=w00&linkId=&creativeASIN=B01LXRXU8L
Yine hem spor öncesi kasları ısıtmak hem de spor sonrası rahatlatmak için kullanabilecek bir krem. Bu kremin fiat ve gönderim detayları için buraya bakabilirsiniz. A muscle crem for before and after fitness.

https://www.amazon.de/VOLTAREN-Schmerzgel-forte-150-Gel/dp/B00FQDP2CM/ref=as_sl_pc_tf_til?tag=derysporgunl-21&linkCode=w00&linkId=&creativeASIN=B00FQDP2CM
Voltaren' i bilmeyen yoktur. Zaman zaman bizim evde de eklem ağrılarına karşı severek kullanılır. Kremle ilgili detaylar için buraya bakabilirsiniz. This crem is for muscle pain.

18/Yorum Gönder

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Voltaren gerçekten iyi bir kas gevşeticidir :)

  YanıtlayınSil
 2. Ben ilk başladığım sıralarda acayip kas ağrısı çekiyordum, o zamanlar Bengay kullanıştım kokusu ağır ama gerçekten çok rahatlatıyor.

  YanıtlayınSil
 3. Bizim evde de volteren tam bir kurtarıcı :) yazı için teşekkürler.Sevgiler

  YanıtlayınSil
 4. Isınma hareketleri yapmadan spora başlayınca ufak tefek ağrılar oluyor. Sınırları zorlamamak lazım yine de

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Isinma yapilsa da kas agrilari olabiliyor. Masaj kremleri özellikle sicak dus sonrasi çok rahatlatiyor.

   Sil
 5. voltereni kullanıp kullanmamakta çok kararsızım. şu haşimato için ilacım kas ağrısı yapıyor canım. önümüzdeki ay kontrolümde danışim mutlaka inşallah kullan der

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Benim ilaçlarim böyle agriya yol açmadi ilk kez duyuyorum bu yan etkiyi. Masaj kreminin bir sakincasi olacagini düsünmüyorum ama doktoruna danismanda fayda var tabii.

   Sil
 6. Voltaren bizim evde de hep bulunur Derya'cım :)

  YanıtlayınSil
 7. Voltaren ve benzerleri her zaman bulunur bizim evde de :)

  YanıtlayınSil
 8. Krauterhof markasına ait ısıtıcı etkili krem ve yorgun bacak kremini kullanıyorum bende :)

  YanıtlayınSil
 9. Voltaren bizim evden hiç eksik olmaz. Eklem ağrılarına çok iyi geliyor.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Haklisiniz. Bir de daha büyük boy yapsalar 😊

   Sil

Yorum Gönderme

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

Daha yeni Daha eski