Benim Hikayem - Ferda Güler

Düzenli olarak yazı ekleyemesem de, sizlerden gelen hikayelerin yer aldığı bu bölümü çok seviyorum. Başarı hikayelerini okumak, diğer insanlara inanılmaz moral veriyor ve yapabileceklerine olan inancı pekiştiriyor. Bugünkü konuğum sevgili Ferda Güler de uzun zamandır instagramda takipleştiğim ve değişimini mutlulukl izlediğimisimlerden. Hem de yemekle ilgili bir işte çalışıp bütün gün pasta börek yapıp forma girmeyi başaran taş gibi iradeye sahip bir kadın. Bloğumda hikayesini tüm samimiyeti ile anlattığı için çok çok teşekkür ederim.


zayıflama hikayeleri

Ben şöyle başlayayım aslında kilolu değildim taki doğum yapana ve ameliyat olana kadar yedim kortizon ilaç vs ama ben iyiyim yemeği seviyorum çünki  ya aynada fark etmiyorum ta ki elbiselerimin içine giremeyene kadar. Karar verdim ablamın kızını götürdüğü diyetisyeme gitmeye ondan öncede bel fıtığı omurda kayma oluştu Dr 2/3kiko versen vücudun rahatlar dedi  ama ben artık dur diyecektim kendime gece kalkıp çikolata kavazonlarını boşaltıyordum.

zayıflama hikayeleri

Doktor testlerini yaptı listemi yazdı ilk basta çok zorlandım, her gün düzenli yürüyüş  yaptım 50 dk ama her gün bazen daha fazla sonra listemi attım ve kendi çabalarımla korumayı başardım zor muydu hem de çok ama insanların senin ne kadar değiştiğini görmesi azmini tebrik etmesi her şeye değerdi . Şimdi yeter biraz kilo al diyeceklerini hiç düşünmezdim bu arada pastanemiz var çalışmaya devam ediyorum. İnstagram bana çok şey öğretti neyi neyin yerine yemem gerektiği gibi.  Bu arada ablamın kızı diyeti yapamadı ve şimdi teyze ya diyo nasıl yapıyorsun. Geceden bütün öğünlerimi kavanoza hazırlıyorum çalıştığım için. İşte 46/bedenden 36  38bedene yolculuğum böyle.


zayıflama hikayeleri


Bundan önce yayınlanan 'Benim Hikayem' bölümünde sizlerden gelen diğer hikayeleri de okuyabilirsiniz.

27 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Güzel hikaye; sonucu öyle :)

  YanıtlaSil
 2. tebrikler, darısı başıma :)

  YanıtlaSil
 3. Instagram da çok severek takip ettiğim nadir insanlardan biri.Azmine iradesine hayranım darısı başıma 😊

  YanıtlaSil
 4. Ferda hanımı iradesinden dolayı kutluyorum. Kortizona bağlı kiloyu vermek zordur diye duymuştum, imkansız olmadığını anladım. Paylaşım için teşekkürler Derya :)

  YanıtlaSil
 5. Çok güzellll bravo Ferda hanıma lütfen dikkat edip korusun ve yaşam biçimi haline getirsin ben gibi olmasın:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Artik spor onun için bir yasam biçimi oldu birakamaz sanirim 😊

   Sil
 6. Böyle azimli kadınları ayakta alkışlıyorum.

  YanıtlaSil
 7. Çok başarılı harika olmuş tebrikler

  YanıtlaSil
 8. Gerçekten tebrikler azminize hayran kaldım, kafada net karar vermekle başlıyor...

  YanıtlaSil
 9. Tebrikler. Azmin elinden hicbir şey kurtulmaz.

  YanıtlaSil
 10. Sonuc harika olmuş darısı isteyen herkesin başına :)

  YanıtlaSil
 11. Harika bir hikaye! Bu ara bende kilosal mevzulara takmış durumdayım.Yürüyüşü hayatıma tekrar sokabilsem her şey yoluna girecek ancak akşam işten gelince hiç canım istemiyor :/

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads