5 Kasım 2015 Perşembe

Jillian Michaels Kimdir?

Çeşitli programları ile çalışırken dilimizin dışarılara sarkmasına neden olan sevgili Jillian da birçok meslektaşı gibi gençliğinde kilo sorunu yaşayıp bu işe el atanlardan. 1974 doğumlu Michaells Amerika' da yayında olan The Biggest Looser programını da sunuyor. Hırslı ve güzel sporcunun kendi hazırladığı spor programları, spor giysi kolleksyonu, kitapları ve Tv programları var.
Genç kızlığında aşırı kiloları ve problemli çocukluğunun etkisiyle ağır depresyonlar yaşamış. Geceleri kabussuz geçmezmiş. Arkadaşları tarafından dışlanıp, kötü davranışlara maruz kalıyormuş.

California Üniversitesinde okurken bir yandan da çalışıyor ancak yaptığı işten nefret ediyormuş. Sporla tanışması ve spor eğitmeni olmaya karar vermesi o dönemlere rastlar. 28 yaşında artık kendi spor salonunun sahibidir. Asıl tanınması ise 2005' te Biggest Looser yarışmasında spor antrenörü ve sunucu olmasıyla gerçekleşir. Daha sonra yine NBC kanalı için Loosing İt With Jillian programını yapar. Bugün spor alanında bir imparatorluğa sahip olduğu söyleniyor.

Özel hayatını kız arkadaşı ve birlikte evlat edindikleri iki çocuğuyla paylaşıyor.

1 yorum:

Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.