Jillian Michaels Kimdir?


Çeşitli programları ile çalışırken dilimizin dışarılara sarkmasına neden olan sevgili Jillian da birçok meslektaşı gibi gençliğinde kilo sorunu yaşayıp bu işe el atanlardan. 1974 doğumlu Michaells Amerika' da yayında olan The Biggest Looser programını da sunuyor. Hırslı ve güzel sporcunun kendi hazırladığı spor programları, spor giysi kolleksyonu, kitapları ve Tv programları var.
Genç kızlığında aşırı kiloları ve problemli çocukluğunun etkisiyle ağır depresyonlar yaşamış. Geceleri kabussuz geçmezmiş. Arkadaşları tarafından dışlanıp, kötü davranışlara maruz kalıyormuş.İlginizi Çekebilir : Jessica Smith Kimdir?

California Üniversitesinde okurken bir yandan da çalışıyor ancak yaptığı işten nefret ediyormuş. Sporla tanışması ve spor eğitmeni olmaya karar vermesi o dönemlere rastlar. 28 yaşında artık kendi spor salonunun sahibidir. Asıl tanınması ise 2005' te Biggest Looser yarışmasında spor antrenörü ve sunucu olmasıyla gerçekleşir. Daha sonra yine NBC kanalı için Loosing İt With Jillian programını yapar. Bugün spor alanında bir imparatorluğa sahip olduğu söyleniyor.


Özel hayatını kız arkadaşı ve birlikte evlat edindikleri iki çocuğuyla paylaşıyor.

1 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

Daha yeni Daha eski

Ads

Ads