Dilek Pekmezci

Aramızdan biri... Zoru başaranlardan. Hem inanılmaz bir azimle kilolarını vermiş, fitness modellerini kıskandıracak bir fiziğe kavuşmuş, hem de instagramdaki paylaşımları ile bircok insana ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Bıkmadan usanmadan soruları yanıtlıyor. Sevgili Dilek Pekmezci.
32 kg vermeyi başarmış spor ve sağlıklı beslenme ile. Karbonhidrat ve şekerden uzak durmuş, kendi imkanları ile yürüyüş, ağırlık çalışmaları yapmış ve sonuç ortada. Zamansızlıktan yakınanlara inat evli ve çalışan bir kadın olmasına rağmen bütün bir hafta sporuna sadık kalmış aksatmamış.  Başarının yolu buradan geçiyor arkadaşlar. Disiplin, devamlılık, kararlılık. İstediği ölçülere ulaşmış hiçbir insanın bu mutluluk ve özgüven duygusundan vazgeçmek isteyeceğini düşünemiyorum. Gördüğünüz gibi biz sıradan kadınların da vücudumuzda bu büyük değişimi başarması mümkün. Sevgili Dilek, nam' ı diğer fıtdilek' e başarı hikayesini paylaşmama izin verdiği için çok teşekkür ederim. Hepimizin bu konuda örnek alması gereken bir model. 
Sizin de anlatacak bir hikayeniz varsa, ben bununla insanlara örnek olurum motive ederim diyorsaniz ben de severek yayınlarım. İlla gerçek adınız ya da yüzünüyün görünmesi gerekmez burada amaç kilo verme hikayemiz.

4 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. Gercekten imrenilecek bir basari. Tebrikler sizi örnek alacagim.

  YanıtlaSil
 2. canim ben bunu neden daha once gormedim, yada gordumde unuttumu acaba cok guzel ellerine saglik

  YanıtlaSil
 3. Süper !!! Bravo diyorum.. :)

  YanıtlaSil
 4. Oldukça etkileyici...
  Azimli insanlara bayılıyorum. Bu konuda mazeretler üstüne yüksek lisans yaptığımdan dolayı herhalde :)))

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads