Grigori Grabovoi Mucize Sayıları ve Etkileri? Mucize Sayılar Nedir Nasıl Çalışır?

 Grigori Grabovoi'ye göre  sayı şifası ne anlama geliyor?


 Grabovoi sayısı şifası, 20. yüzyılın sonlarında ortaya çıkan, Rus bilim adamı ve şifacı Grigori Grabovoi tarafından isimlendirilen ve icat edilen bir kavramdır. Bu sistemde, bu sayı dizilerinin meditatif tekrarı ve aynı zamanda yazılı sayılar biçiminde görselleştirme veya materyalizasyon yoluyla yaşamın hemen hemen tüm alanlarında şifa sağlamak için sayıların ve sayı kodlarının titreşimini,  şifa sayıları kullanır.


Ancak Grabovoi'nin keşfi sayılara isimi verilse de yeni bir buluş değil. Tüm eski kültürlerde semboller, harfler ve sayılar aracılığıyla şifa yöntemleri bilinmekte ve  kullanılmaktadır. "Her şey titreşir" ve "Her şey ruhtur", homeopatinin de savunduğu kozmik yasalardır. Numerolojinin 5000 yılı aşkın bir geçmişi vardır. Bu dünyadaki tüm rakam ve harfler, 1=birlik, sevgi, yaratılış, duygu, 2=dualite, akıl, düşünce gücü gibi yaşamın büyük ilkelerini içerir. Elementler, gezegenler, haftanın günleri de olabilir. bireysel sayılara ve harflere, hastalıklara ve çok daha fazlasına atanır. Yani eğer organizmada belirli bir bilgi parçası eksikse, bir itici güç olarak bir sayı dizisini kullanarak eksik bilgiyi organizmaya vermek için sayıları veya bilgi tıbbını kullanabilirsiniz, çünkü her şey ruhtur. Bu bilgi yavaş yavaş organizmaya yayılacak, daha doğrusu yeni bilginin enerjisine uyum sağlayacak çünkü evrende her şey titreşiyor!

Numeroloji: Hayat Sayınızın Hayat Yolunuz Hakkında Ortaya Koyduğu Şeyler

Minik bir deney: Odaklanamıyorsanız ve kararsızsanız, 55555 sayı serisiyle çalışın, konuşun, görselleştirin ve her zaman görüş alanınızda veya ideal olarak sağ elinizde bulundurduğunuz bir kağıt parçasına yazın. Beş sayısı aynı zamanda gergin çocuklara da yardımcı olur; sakinlik, iç gözlem ve kendini yansıtma ilkelerini içerir.

Grigori Grabovoi bize tüm bunları eğlenceli ve kolay bir şekilde başarmamız için araçlar sunuyor. Ana araçlar şunlardır:


  • Sayı dizileri
  • Geometrik şekiller
  • Tonlar
  • Renkler
  • Gerçek formülasyonlar ve
  • Işık

Sayıların etkileri aslında her zaman bilinmektedir.


“Omnia in numeris sita sunt” – “Her şey sayılarda gizlidir.” “…Sayı, kutsal bilgilerin en eski kaynağıdır. Sayılar doğası gereği sonsuzdur ve insanlıkla birlikte İlahi Söz'ün içinde yer alır. Sayılar, Kutsal kitapların bir parçası; insan algısı ile ilahi vahiy arasındaki aracıların rolüdür."


İnsanların bilincinde her sayıyla ilişkili bölümler vardır. Konsantre olduğunuzda bu bölümlerde titreşim ortaya çıkar. 


Bu temelde insan, sayılara odaklanarak manevi dünyasını ebedi uyumlu gelişmeye doğru değiştirir, böylece ebedi bedeni yaratmanın orijinal ebedi özüne ulaşır. İnsan, sayıların içerdiği bilgilerle sonsuzluğu temsil eden manevi gelişime doğru ilerler.


Bazı sayı dizisi örnekleri:


Günümüzün Uyumlaştırılması 71042

Geleceğin uyumlaştırılması: 148721091

Geçmişin uyumlaştırılması 7819019425

Bitkiler 811120218

Hayvanlar 555142198110

Mali durumların normalleşmesi * 71427321893

Genel soruları/sorunları çözme * 212309909

Ailede uyumlu ilişkiler 285555901

İşyerinde uyumlu ilişkiler 141111963

Çocukların öğrenmedeki kararlılığı 212585212

Negatiften pozitife dönüştürme 1888948

Geometrik şekillerle kontrol


Grigori Grabovoi'nin öğretisine göre çevremizde sağlığımızı ve hayatımızdaki olayları onun yöntemleriyle kontrol edebileceğimiz sayısız geometrik şekil vardır. Herhangi bir bilgi geometrik bir şekil ile ifade edilebilir ve böylece Yaratıcının normu doğrultusunda da yönlendirilebilir. Yaratıcının Normu, her zaman bilgi alanımızda bulunan, Yaratıcının yarattığı orijinal bilgidir. Sadece canlandırılması gerekiyor. Bu şekilde ameliyatla alınan organlar oluşturulur, hastalıklar iyileşir ve hayattaki durumlar uyumlu bir şekilde gelişir.


Grigori Grabovoi öğretilerindeki tüm yöntemler çok basittir ve hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından kolaylıkla kullanılabilir.


Dipnot: Grigori Grabovoi oldukça tartışılan bir bilimadamı. Bazı kişileri tekrar hayata döndüreceğini iddia ettiği için uzun zaman hapis de yatmış. Ancak bu sayı ve sembollerle tedavi yöntemleri yine de tüm dünyada benimsendi ve onun adı ile kullanılmaya devam ediyor. Hayatının tüm detaylarını bu yazının konusu olmadığı için ele almadım. Bu şifa metoduna inananlar, ki bunlara ben de dahil oldum bir süredir; bu yöntemlerin tarih boyunca kullanıldığını bilmeleri yeterli olacaktır. 

Hem Grabovoi sayıları hakkında, hem de tarihteki sayılarla şifalandırma hakkında pek çok yayın bulmak mümkün. 

2 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

Daha yeni Daha eski

Ads

Ads