Bir Yıl Daha Geçti - Derya' nın Spor Günlüğü 4 Yaşına Girdi !!!Blog Yıldönümü


3 Haziran 2015' te başladığım yayın hayatımda bir yılı daha geride bıraktım. Dördüncü yıla girmiş olmama rağmen, kendimi henüz blog dünyasında bir çömez olarak görüyorum. Sanırım bu amatör ruhum hep böyle kalacak. Ben oldum en iyiyim diye düşünen insan kendini geliştiremez gibi geliyor bana :) Belki de keyfimce yazdığım ve bir mecburiyetim olmadığındandır böyle düşünmem :) Bunca yıl blog yazılarıma gösterdiğiniz ilgi için gerçekten çok teşekkür ederim. Aslında bloglarımın içinde en çok emek isteyen ve zaman zaman beni yoran bu blogu kapatmayı düşündüğüm zamanlar oldu. Ama bu güne kadar yardım edebildiğim kadınlar ve onlardan gelen güzel mesajlar, diğer blogger arkadaşlarımın desteği beni bu kararımdan hep vazgeçirdi. Deryanın Spor Günlüğü artık bir sağlıklı yaşam arşivi olma yolunda. Bu da bana farklı bir sorumluluk yüklüyor. Hem mutlaka çok yeni yazmak adına alelacele yazmaktan kaçınıyorum, hem de hala eski yazılarımı gözden geçirip düzenliyor ve güncelliyorum. Bu revizyon hiç bitmeyecek sanırım :) Birçok konuda arananlar kategorilerimde bulunduğu için, daha seçici davranıyor ve belirli sürelerde bloğuma yeni yazı girsem de bu konuda acele etmiyorum. Ancak tabii ki araştırdığım ve hazırladığım yeni konular var ve hep de olacak. 


Blog Yıldönümü

Zaman zaman gelen mesajlarda moda ve bakım yazılarını da daha çok istediğinizi belirtmişsiniz. Arada bir fazla abartmadan moda yazılarına yer veriyorum. Tabii ki bu blogun havasına uyacak spor tarza ağırlık vererek. Bakım konusunda da, makyaj çok yapmadığım için ancak kullanıp memnun kaldığım bakım ürünlerinden bahsedebilirim. Gönül ister ki, her gelen isteğe yönelik yazabileyim. Ama üç çocuk annesi bir blog yazarı olarak zamanım gerçekten çok kısıtlı. O yüzden elimden geldiğince güncel kalmaya ve istekleri yerine getirmeye çalışıyorum. Fitness blogu, sağlıklı yaşam blogu artık tam bir kadın blogu oldu sanırım. 
Blogumu açtığım günden bu yana öğrendiğim en büyük ders, kalıcı bir blog olmanın ve sadece keyif için değil belirli bir konuda yazmanın çok büyük emek ve sabır gerektirdiği oldu. Ve tabii ki samimiyet ve doğruları yazmak. Özellikle de insan sağlığı ile ilgili bir iş yapıyorsanız. Bugüne kadar belki 4 ya da 5 eleştiri yorumu gelmiştir. Yapıcı eleştiriye her zaman açığım ama saçma sapan kişiliğimi hedef alanları dikkate almıyorum. Kötü söz sahibine aittir. Tabii ki her okur her blogu sevecek ve beğenecek değil, o yüzden binlerce blog var arasından sevdiğini seçip okuyabilir herkes. 
Sonuç olarak söylemek istediğim tek bir şey var : Binlerce TEŞEKKÜR. Beni okuduğunuz, önerilerime güvendiğiniz, motive ettiğiniz ve kimi zaman da yön verdiğiniz için. Tabii ki kimi gün zamanlarından çaldığım halde beni sabırla destekleyen aileme de Teşekkürlerin en kocamanı gelsin :)

blog yıldönümü

Bu arada okurlarıma bir de hediyem olacak. Devamlı okurlarım arasında isteyenler olursa katılabilir. Yani bugün sadece devamlı okurlarıma bir teşekkür çekilişi bu. Katılanlar arasında üç kişiye spor programı hediye edeceğim. Program istemiyorlarsa sadece danışma yardımından da faydalanabilirler. 10 Haziran' a saat 20.00 ye kadar katılabilirsiniz. 50 Yorumlar

Yorumlara link eklemek kesinlikle yasaktır. Bu yorumlar yayımlanmayacaktır. Comments with links are not allowed !!!

 1. tebrik ediyorum blogunu:) sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. Nice yillara derya hanim isvicreden yaziyorum size. Sayenizde dogum kilolari verdim cok mutluyum. Point dot adiyla uzun zamandir takipteyim. Cekilisinize katilmak isterim. Umarim bana cikar. Bizlere verdiginiz faydali öneriler icin cok tesekkür ederim.

  YanıtlaSil
 3. Derya hanim nice yillara. Almanyadan bir okurunuzum. Zeynepterzi adiyla takipteyim. Cekilise katilmak istiyorum. Sevgiler 😊

  YanıtlaSil
 4. Very interesting post, I like it. Great :)

  http://www.alexandarstanisavljevic.com/

  YanıtlaSil
 5. Nice bloglu senelerin olsun fit hatun!😁💕Hayranınızım efenim...😄

  YanıtlaSil
 6. Harika nice başarılı yıllar dilerim, ilgiyle takip ediyorum :)

  YanıtlaSil
 7. Alexa sıralamanız da iyi. Tebrikler...

  4'ün başına 1'in geldiğini de görürüz umarım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tesekkür ederim insallah. Inanir misiniz alexaya bakmiyorum hic.

   Sil
 8. Zaman su gibi geçiyor.Nice nice 4 yıl olsun ve sen burada ol hep :) Bu ara kilo verdim ve zaten spor hayatımda.İhtiyacı olan biri kazanır dilerim çekilişi :)

  YanıtlaSil
 9. Lovely post dear! Have a great week! xx

  YanıtlaSil
 10. Canım benim ya nice yıllara aynı yaştayız ❤👏👏👏🎉🎉🎉

  YanıtlaSil
 11. Tam da tatile çıkış döneminde açmışsınız, buraların da sakin olduğu zamanlarda :) nice yıllara :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tarihi düsünmedim dogrusu karar verdim oldu 😊

   Sil
 12. Benim bu blogdan haberim yokmuş :( Nice senelere ulaşmanız dileklerimle..

  YanıtlaSil
 13. Canım Nice dört yılların olsun. Uzun seneler hep yaz. Hep okuyalım. İyi ki varsın :)

  YanıtlaSil
 14. Nice nice güzel yazılara diyelim o zaman Deryacım ♥

  YanıtlaSil
 15. Tebrikler,nice başarılı yıllarınız olsun. Blog dünyasında kalıcı olmak çok zordur, başarmanıza sevindim.

  YanıtlaSil
 16. Congratulations for this new achievement, is a great succes! Congratulation for all your great your, your post are always amazing and very ispiring!
  Regards,
  Flo

  YanıtlaSil
 17. Nice uzun bloglu yıllarınız olsunn! :)

  YanıtlaSil
 18. Maşallah nice nice yıllara canım

  YanıtlaSil
 19. Təbrik edirəm mən də. Blogunuz neçə gözəl yaşlara çıxsın inşallah. Yazılarınız daim, oxuyucularınız bol olsun:) Çəkilişdə mən də şansımı yoxlamaq istəyirəm. Mən də qatılıram yəni.

  YanıtlaSil
 20. Vayyyy 4 sene dile kolay..Yapıcı eleştirilerle, hala amatör ruhla daha da upuzun yıllara inşallah :)

  YanıtlaSil
 21. harikasınız Derya Hanım, çok tebrik ederim, blogunuz sağlıklı yaşamak isteyenlere rehber niteliğinde, daha nice yıllar yazılarınızı okumak dileğiyle, sevgiler:)

  YanıtlaSil
 22. harikasınız Derya Hanım, çok tebrik ederim, blogunuz sağlıklı yaşamak isteyenlere rehber niteliğinde, daha nice yıllar yazılarınızı okumak dileğiyle, sevgiler:)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

Ads

Ads