Hakkımda


Merhaba... Ben Derya... Spor dostlarim icin cogu zaman Derya abla...  Evliyim, 3 cocugum var...  Birkaç kilo verebilmek için başladığım spor benim vazgeçilmezim oldu. Ayrıca anaokulu öğretmenliği eğitimim sırasında temel anatomi, ilkyardım ve spor bilgileri dersi de gördüm. Bu dersleri almamızdaki amaç, çocuklarla spor yaparken onların anatomisine uygun, doğru hareketleri uygulamamızdı. Daha sonra kendim için başladığım aktif spor yaşamım hayatımı daha sağlıklı ve bilinçli yaşamama neden oldu. Araştırıp birçok bilgi edinip kendimi geliştirdikçe, baktım ki başkalarına da keyifle yardım ediyorum.
Bloğumda neler mi var ? Her konuda spor ve beslenme bilgileri, kişisel yardımlar, paylaşımlar, şifalı bitkilerle ilgili bilgiler ve zaman içinde sizlerin de istekleriyle eklenecek yeni bölümler... Şunu belirtmek isterim ki, Deryanın Spor Günlüğü kadınlara yönelik bir sağlıklı yaşam bloğudur. Fitness hocalığı veya vücut geliştirme hocalığı gibi bir amacım yok. Blog adımın da spor günlüğü olmasının nedeni, ilk açtığımda kendi yaptığım sporları paylaşmamdı. Zamanla geliştikçe bu isimle tanındığı için değiştirme gereği duymadım. Bana yorum yazabilir, yardım almak istediğiniz konularda soru yöneltebilirsiniz.  Tabii ki bir motivasyon koçluğu şeklinde olacak bu yardım kesinlikle bir doktor veya uzman yardımı değildir.  Benim kendi tecrübelerim ve internet araştırmalarımdan oluşmaktadır. Okurlarımdan kesinlikle ücret talep edilmemektedir.

Sponsorluk ve reklam için
deryaninsporgunlugu@gmail.com

4 yorum:

 1. Merhaba Derya hanım,men her gün yaklaşık 10 km.re koşarım,kaybettiyim enerjiyi geri verebilmem için ne türlü beslenme meslehet görerdiniz,teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar, sayfama beklerim :)

  http://gezgiccift.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar sayfanız çok güzelmiş..

  YanıtlaSil

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search