26 Temmuz 2015 Pazar

Yeni Logom ve Üyelik

Merhabalar!!! Bloğum ikinci ayına yaklaşırken, sevgili arkadaşım Yeşim, abla gel sana yeni imaj yapalım dedi ve logoyu biraz daha kadınsı ve bana özgü hale getirdi. Kendisine bir kez daha çok teşekkür ederim. Ben çok sevdim umarım sizler de beğenirsiniz.
Ağustos ayında daha önce yazdığım gibi üst vücut videoları, yoga hareketleri ve çeşitli konularda yazılarım olacak. Daha önce de size öneminden bahsettiğim bağdokusu konusuna giriş yapacağım.
Bundan sonra da benden sağlıklı ve tamamen gerçek bilgilerden başkasını alamayacaksınız. Herkesi memnun edemem tabii ki, benim hedef kitlem sağlıklı olmayı hedef edinmiş, ömür boyu sağlıklı spor yapmayı amaçlayan arkadaşlar. Diğer tercihleri olanlar için nette yeterince seçenek var nasıl olsa. Kimseyle bir yarışım yok benim sağlıklı yaşam konusunda kıstasiım da ölçüm de sadece kendimim. Sizlere de önerim sadece bu olabilir.
Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim ama bir de biraz daha bloğuma ilgi gösterip, üye olan ve yorumlarını da esirgemeyen arkadaşlar var ki ücretsiz üye olan arkadaşlara yaptığım bir jest ya da hediye diyelim, kişisel danışma hizmetim devam edecek. Bu tamamen ücretsiz bir danışmadır. Üye olurken zorluk yaşayan arkadaşlar varmış onu da adım adım resimli olarak ekleyeceğim. Kişisel danışma harici yazmak istediğiniz yorum ve kısa sorular için üyelik gerekmiyor.

1 yorum:

Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.